Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázás kozmetikusnál? Több...

Gyantázás kozmetikusnál? Több kérdésem is lenne.

Figyelt kérdés

Szóval. Még soha nem gyantáztattam, csak a lábszáramon kezd zavarni.. igaz alig látszik, mert szőke vagyok, egyedül a térdemtől lefelé kivehető egy bizonyos szögben.

Tegnap este leborotváltam kisebb-nagyobb sikerrel, de szeretném gyantáztatni minél hamarabb.

Szóval a kérdéseim:

1. Be kell jelentkezni, hogy mikor szeretnék menni+mit szeretnék?

2. Mi az egésznek a menete?

3. Mennyibe fog kerülni?

4. Akármekkora szőrrel mehetek?

(+Miskolcon valaki esetleg nem tud jó kozmetikust?)

Köszönöm szépen, ha végig olvastad!!

Előre köszönöm a válaszokat!

♡♡



2018. márc. 7. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Leginkabb a lakohelyedhez kozeli kozmetikust kene nezni es ott kerdezni, mert mindenhol mashol van.

Ha nem szalonba mesz hanem maganba akk valszeg be is kell jelentekzni meg mindani is kell.

Bemesz, elmondod mit szeretnel,ha hosszu nadragba vagy leveszed, eloszor hatravekszel rateszi a gyantat mindket labadra, lehuzza, makd hasra es hatul megismetli ugyanezt.

1500 bol szerintem meg lesz

Legalabb asszem fel centisnek kell lennie, hogy a gyanta le tudja szedni.

2018. márc. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2018. márc. 9. 17:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Telefonon hívd fel, mond neki első alkalom, szerintem mindent elmagyaráz.
2018. márc. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!