Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy hasznaljam a kokuszolajat...

Hogy hasznaljam a kokuszolajat? Sokat olvastam hogy segit a hajnak, es mivel tonkre van gondoltam kiprobalom rosszabb mar csak nem lesz. Megvettem de fogalmam sincs hogy hasznaljam help

Figyelt kérdés

2018. márc. 9. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én hajmosás előtti pakolásként szoktam használni. Felmelegítem, és felviszem a hajam teljes hosszára (a tövekre is lehet, de akkor értelemszerűen macerásabb lemosni, ezért én nem szoktam), felkötöm a hajamat a fejem tetejére, és jó pár órát így hagyom, aztán pedig hajat mosok.

Nagyon szép fényes és selymes lesz a haj tőle, de azt tudnod kell, hogy a már tönkrement töredezett részeket nem fogja széppé varázsolni, erre egy csodaszer sem képes. De ha egészséges a hajad, akkor meg lehet vele előzni, hogy száraz és spőd legyen, használd hetente legalább 1x.

Ja és ami fontos, hogy ne finomított, étkezési célra használatos kókuszolajat használj, hanem szűzet (onnan a legegyszerűbb megállapítani, hogy annak kókusz illata van).

2018. márc. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kend a hajadra. :D Viccet félre téve én este a száraz hajamra raktam rá pakolás szerűen sapkát húztam ilyen fürdő sapka szerűt és másnap reggel mostam ki. De kinek mi válik be.
2018. márc. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is mikróban megolvasztok egy púpos kávéskanálnyi menyiséget, de nem forróra, és hajmosás előtt legalább fél órával felviszem a hajamra, addig hagyom hatni. Utána a szokásos módon hajat mosok.
2018. márc. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Simán felkened, hagyod egy kicsit, majd hajat mosol.


Csodát ne várj tőle, az eltöredezett részeket inkább vágasd le.


És mindenképp szűzet használj, ami sokkal kisebb kiszerelésben kapható és tényleg kókusz illata van.

2018. márc. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek! <3
2018. márc. 10. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!