Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyanta otthon vagy inkább...

Gyanta otthon vagy inkább kozmetikusnál?

Figyelt kérdés

Mindig borotváltam magamat , de már kezd irritálni, hogy gyorsan visszanő. Anyukám kicsit ellenzi,mert ugyis fájni fog, hisz úgyis kicsi a fájdalom küszöböm . Ez még a téli hónapokban annyira nem is zavarna, de nyáron kellemetlen, hogy gyorsan visszanő. Mit tegyek ? Gyanta? Kozmetikus? Epilátor ?

17/L



2018. márc. 11. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Mivel még gonfolom nem gyantáztál otthon, így inkább érdemesebb elmenni kozmetikushoz.

Nem sérül úgy a bőröd, megfelelően utókezeli is. (Már ha normális a kozmetikus, mert sok nem tartja be a szabályokat. Fertőtlenítés, zsírtalaniáshoz pl.hintőpor, gyanta megfelelö felhelyezése, bőr ellentartása, majd a gyanta papír megfelelő lehúzása, és végezetül a bőr nyugtatása géllel.)


Otthon max ezekkel a gyantacsikokkal probálkozhatsz, bár azok nem olyan erősek, mint a patronos társai. Otthonra is tudsz venni olyat amit a kozmetikus használ, de mivel még nincs tapasztalatod vele, nagyobb eséllyel nyúzod le a bőröd, lesznek hámsérüléseid amik meg a napon szépen foltosan fognak barnulni. Az bizony nem szép látvány, fájdalomról nem beszélve.


Amivel nem tudsz hámsérülést okozni, az az epilátor.

Nekem személy szerint ugyanolyan fájdalmas mint a gyanta,de van akinek egyik vagy másik fájdalmas.

Nem mellesleg azt egyszer megveszed, aztán ha csak nem túl gagyi, jó sokáig tudod használni.

2018. márc. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Gyantacsíkot próbáltam már , de konkrétan semmit sem ért . Anyukám meg az epilátorra mondja h neki fájt, nekem kicsi a fájdalomküszöböm, hogy biztos fog nekem is , ne vegyek...
2018. márc. 12. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha anyukádnak van epilátora, akkor esetleg oda adhatná kipróbálásra, aztán eldőlne.


Hát igen azok a gyantacsikok max gyenge,vékony szőrrel megáldott embereken hatásos.

2018. márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs neki...de megpróbálok beszélni vele :)
2018. márc. 12. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!