Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinyomkodtam a feher mitesszer...

Kinyomkodtam a feher mitesszereket szombaton, ma durvan elfertőződött. Ki járt így? TEENDŐ?

Figyelt kérdés

Próbálok rövid lenni.


Tele van a bőröm zárt mitesszerrel,ami újra és újra töltődik, eddig is kinyomkodtam, most is. De most elég durva lett a bőröm utána. Húzódott, hámlott, és vékony barnás varr lett több kinyomkodott mitesszer helyén.


Gondoltam, kenek rá én is Aszkorbinsavat,mert olvastam,hogy az is segít. Feltettem rá éjszakára,hátha leapasztja őket. Erre reggelre gennyes lett a fél arcom, iszonyatosan fáj, húzódik, lángvörös és arról nem beszélve,hogy egész nap ájuldozott a környezetem a látványtól. Én meg a sírás határán voltam/vagyok!


Vettem ALoe verát rá, és kamillás borogatást teszek rá.

Kétségbeestem. Ez vajon meddig tart? Nyom nélkül szűnik? Mi lenne a legjobb? Járt így valaki??? :(((((((((((((

HA TUDTAM VOLNA,nem nyúlok hozzá aszkorbinsavval. :(



2018. márc. 13. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ezeket a csodaszereket! Ne kísérletezz.

Gyógyszertárban kapható fertőtlenítő, hámosító krémet tegyél rá. Pl. Neogranormon, Bepanthen.

2018. márc. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azt kentem fel reggel rá és attól csak durvább lett.

Aloe vera jobban megnyugtatta.

Nem merek ilyen kis popsi krémekkel kísérletezni.

Teljesen sokkot kaptam kb.

Nagyon durván piros...lángoló piros! Egy hatalmas területen, mellette a kinyomkodott pattanások pedig sárgák, szinte az összes. Ami ugye a gyulladás jele. Ezért kamillázom :(

2018. márc. 13. 19:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezek nem popsi krémek. Bár van ezeknek a márkáknak popsi krém változata is.
2018. márc. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire durván gyulladt, én Betadine-t kennék rá.
2018. márc. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

Aszpirin, nem aszkorninsav.


Amúgy orvos, ne kenj rá semmit, max octenisept fertőtlenítőt esetleg tyrosur gélt utána, de a patikában kérj inkább tanácsot a szakembertől! , és járj ezentúl kozmetikushoz!

2018. márc. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Képet küldesz? Lássuk mennyire rossz a helyzet!
2018. márc. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én egy alapozótol kaptam allergiát teljesen kivörösödött az arcom viszketett sebes lett. A kisfiam sudocream krémjét rákentem kínomban két éjszaka pár seb ott maradt a pirosság eltűnt teljesen. Aloera alllergiás vagyok így az nálam felejtős.
2018. márc. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bepanthen pont erre nagyon jó, leszárítja és gyorsítja a gyógyulást, nekem nagyon bevált bár így nem jártam mint te de ha ragyásabb az arcbőröm vagy meg is nyomkodom, már másnap reggelre sokkal szebbé teszi. Akár mivel is reklámozzák hidd el hogy mindegy hol van a kiütés akkor is segít.

De ilyen esetben én bőrgyógyászhoz mennék a helyedben!

2018. márc. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Megoldódott azóta a helyzet? Hogy vagy?
2021. dec. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!