Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, ha az apukám nem...

Mit tegyek, ha az apukám nem engedi, hogy borotválkozzam?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak, és én apával maradtam, mert anyával személyes okok miatt nem jó a kapcsolatom. Mivel apával lakom, nem tudom "sunyiban leborotválni", hiszen, csak feltűnne neki a női borotva, ha csak ketten vagyunk... A kezemet és a lábamat muszájnak érzem, főleg most, hogy kezd melegebb lenni, meg minden... Hogyan tudnám meggyőzni, hogy borotválkozhassam? Mert nem vészes, nem annyira feltűnő, viszont közelről nagyon látszik, és engem zavar, mivel sötét, tehát látható...

13/L



2018. márc. 13. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Azt tudod hogy ha borotválod a karod de a lábad is utána vad bozont lesz ? Gyantázd és ne és foglalkozz vele .
2018. márc. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8%
Ha lányom lenne, én sem engedném 13 éves korban.
2018. márc. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Ne borotváld, mert nagyon megerősödik a szőr! Nem szabad.
2018. márc. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
De úgyis leszedi újra, és az ő szőre, nem nektek lesz vele problémátok, neki viszont az most probléma, hogy ott van rajta, nagyon lemehet az önbizalma tőle. Hadd érezze magát szépnek; és hadd ne kelljen már irigykednie másokra
2018. márc. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el neki érthetően, hogy téged zavar és borotválkozni szeretnél. Hamarosan jön a rövid gatyás időjárás, és te nem akarsz szőrös lábbal mászkálni, kortársaid is szoktak már :)
2018. márc. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg próbáld meg megbeszélni vele a szőrtelenítő krémet... Azt csak felkened magadra és pár perc múlva letörlöd, és jön vele együtt a szőr. Veetet ajánlom
2018. márc. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Metionin ***** válasza:
91%

A borotvától nem erősödik meg a szőr, lépjünk már túl ezen. vastagabbnak tűnik mert a borotva a tövénél vágja el és az lesz az új szőrszál teteje.

Kérdező, borotváld le. Nem kell elöl hagyni a borotvát. Na meg a férfi borotva sokszor jobb mint a női.

2018. márc. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
4%
Igaza van. Igaz, hogy divat, de nagyon egészségtelen. Egyre több nőgyógyász és bőrgyógyász figyelemeztet rá.
2018. márc. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Skaiiripa ***** válasza:
95%
Nem erősödik meg a szőr, hol éltek ti omg. Nem kéne tévhiteket terjeszteni.
2018. márc. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
17%
De megerősödik a borotválástól. Akkor a kilátszódó, felszínre kilógó szőr lesz hosszabb, és vastagabb. De úgyis újra leszedni, nem a ti problémátok. Engem például többen összeállva csúfoltak is annó a hónaljszőröm miatt 8.-ban; amikor már jóideje könyörögtem anyámnak , hogy hadd szedjem már le. A lábamról is csak 7.-és 8. közötti nyári tábor idején engedte először, hónaljamról 9-10. osztály környékén. Semmiben nem támogatott, és hát az önbizalmam addigra már padlón volt.
2018. márc. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!