Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet/kene csinalni?

Mit lehet/kene csinalni?

Figyelt kérdés
Evek ota pattanasos borom, bordokim inerta-t irt fel. Mondta hogy elso szakaszba kifogja lokni belolem a pattanasokat es a lelkemre kototte hogy ne nyomjam oket ki se en se kozmetikus. Ez oke, de akkor mit csinaljak a felszinre jovo pattanasokkal, amiknek mar sarga a teteje? Leszarad ha nem nyomjak ki vagy mi? (nincs ekezetem bocsi)

2018. márc. 14. 23:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta hogy ne nyomkodd akkor tényleg ne. A gyulladt sárgásat se. Nem lesz semmi bajod ha csak simán hagyod leszáradni max kevesebb esellyel hagy foltot mintha szét gyilkoltad volna. Csak annyi hogy nagyon idehesitő...tudom mert én is megfogadtam magamnak hogy nem nyomkodom feleslegesem az arcom mert attól csak rondább lesz. De sajnos a nagy zavaró, néha már fájdalmasam gyulladttaknál én se tudom megállni..
2018. márc. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!