Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajzselét használni csajként?

Hajzselét használni csajként?

Figyelt kérdés

Kb államig ér a hajam, és vettünk zselét otthonra, én meg gondoltam kipróbálom. Anyámék szerint nem néz ki jól: apa szerint a nőknek úgy amblokk nem áll jól a zselével haj, anya szerint meg csak az igazán rövid hajon.

Magamnak viszont tetszek.

Szerintetek rájuk, vagy magamra hallgassak?



2018. márc. 19. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:

És is szoktam zselézni a hajam, kb 1-2 cm-vel rövidebb hajam lehet mint neked.

Mindenkinek más áll jól... lehet hogy zsírosnak fog kinézni de az is lehet hogy olyan frizurát varázsolsz hogy megirigyelik...

Szerintem magadra ha jól érzed magad a bőröndben akkor igen.


Nekem a középen elválasztásnál volt ilyen.aztán anyum később azt mondta hogy igazam volt és tényleg jól áll.

2018. márc. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alapvetően magadra hallgass, de ha már megkérdezted, én azzal értek egyet, hogy inkább igazán rövid hajjal jó, tüsire beállítva. Nekem az nagyon tetszik.
2018. márc. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!