Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon erős szőrzet ellen mit...

Nagyon erős szőrzet ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb 3-4 hónapja csak borotvával szőrtelenítettem a hónaljam. Most nagyon megerősödött a szőr és nem szedi ki a gyanta. Mit tudnék csinálni? Nem szeretném borotválni

2018. márc. 21. 22:27
 1/6 anonim válasza:
Epilálj:)
2018. márc. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ki kell próbálni minden módszert és a legjobban megfelelőt alkalmazd. Nekem is nagyon erős és rengeteg szőröm van, de a kozmetikus le tudja gyantázni. (nekem nem sikerült) Viszont a sok és erős szőr miatt iszonyúan fáj, gyakran vérzik is a heje, úgyhogy én inkább borotválom. Az epilátort is csak lábfejen, lábszáron birom, máshol borotválnom kell.
2018. márc. 22. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem magától a borotvától erősödött meg, de nagyon mást nem tudsz tenni.

Növeszd meg megfelelő hosszúságúra és szedesd le valakivel (ki fogja tudni húzni).

Az epilátor pedig tapasztalatból mondom: kiszedi. Természetesen egy jó. Viszont mivel sűrű, ezért fájni fog, mint a k.élet. A megoldásom az volt, hogy néhol borotvával beleritkítottam és szépen a széleitől haladtam befelé. Nem volt kellemes, de 1x kell erősnek lenni, utána már ha rendszeresen csinálja az ember sokkal elviselhetőbb :)

2018. márc. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szőrtelenítő krém jó lenne szerintem

Ki is húzigálhatod akár egyenként, akár szemöldökcsipesszel, vagy anélkül. Szőrtelenítő-krémet is bevethetsz.

2018. márc. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*ha epilálni akarod,szerintem előbb vágd le rövidre ollóval, és feszítsd ki epilálás előtt a bőrödet, mert ha becsípi a bőrt, az nagyon kellemetlen. Szóval nagyon résen kell lenni szerintem, hogy ne csípje be. Ha nagyon hosszú szőrzetnek mész neki epilátorral, akkor beszántja, és akkor könnyebben bekapja a bőrödet is, mivel gyorsan pörög, nem tudod időben megállítani, azért ajánlanám, hogy akkor előtte vágd rövidre. Hónaljat én még nem szőrtelenítettem epilátorral. Gyantával sincs semmi tapasztalatom. Borotvával van csak.
2018. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Villanó fényes szörtelenités
2018. márc. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!