Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kar szőrtelenítése után a...

Kar szőrtelenítése után a szőr feketén fog visszanőni?

Figyelt kérdés
Az van, hogy nagyon hosszú, de szőke a karomon a szőr, és eléggé zavar. Kb. mennyi idő után kezd el visszanőni, ha legyantáztatom? És fekete lesz, vagy uganolyan, mint volt?

2018. márc. 25. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
15%

Gondolón sötét lesz.

Az enyém a naptól világosodik.

2018. márc. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Nyugi ha most szőke akkor utása is az lesz, ettől még nem fog változni színe és nem lesz fekete a karodon a szőr.:)
2018. márc. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Nekem azért sötétebb, igaz, csak akkor amikor kezd kinőni, viszont mikorra eléri az eredeti méretét, újra szőke lesz. Én csak alkalmanként szedem le és borotvával. L.
2018. márc. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 BioKozmetikaPécs válasza:
31%

Nem lesz fekete... :)


Sőt a rendszeres gyantázástól gyengül...


A borotválástól erősödik.

2018. márc. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
A szőr színe a hajadhoz hasonlóan genetika kérdése. És ahogy a hajad színe is állandó így az sem változik. Sőt az is tévhit hogy erősödik a borotválástól.
2018. márc. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
100%
Dehogy. Ha szőke a szőröd, hogy változna már hirtelen feketévé? Gyanta után kb. 3 hét nekem mire visszanő a szőr.
2018. márc. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :))
2018. márc. 26. 15:03
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem is hosszú, szőke szőr borította a karomat, én heti 1x borotválom, elég rég óta, egyáltalán nem lett erősebb, se sötétebb.

de ez szerintem emberfüggő.

2018. márc. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!