Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövesztés hatékonyan?!

Hajnövesztés hatékonyan?!

Figyelt kérdés

Nagyon rövid hajam van, kb 1 centis de most szeretném a fülem alá/államig lenöveszteni minimum, de mivel nagyon rövid kb fél év lenne és nem bírom ezt az átmeneti részt, nagyon csúnya, főleg ilyen rövid hajból...


Mindenki másra esküszik, sörélesztőt próbáltam, nem nőtt tőle a hajam, viszont hízlalt...

Olvastam még a ricinusolajos pakolásról, a Bánfi samponról, meg a tojás+olívaolaj+kamilla dologról, minenhol volt aki esküdött rá, mások szerint meg semmit nem ér...

Mit próbáljak ki ami a leginkább növeszti? Melyik használ tényleg, van valami más ami ezeken kívül jó??

Szeretném ha 1 centi helyett minimum 2-3-4-et nőne, mi segít ebben legjobban?!



2018. márc. 26. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a ricinus olajat próbáltam, és bár én nem láttam a változást, de több ismerősöm is mondta, h mennyire megnőtt a hajam...Szóval szerintem azt érdemes kipróbálni: olívaolajjal érdemes hígítani,mert alapból nagyon sűrű. Felrakod a hajadra, zuhanysapi rá, majd törölköző és hagyd rajta minél több ideig, esetleg aludj benne. Utána alaposan ki kell mosni, vvelem már előfordult, hogy nm sikerült tökéletesen, és nagyon gyorsan bezsírosodott a hajam. Illetve vannak különböző vitaminok is, amiktől elméletileg gyorsabban nő, vagy legalábbis erősebb lesz. Meg persze van egy csomó más hajápoló készítmény is.


Ha azt szretnéd, hogy gyorsan nőjön, érdemes átgondolni azt is, hogy mit kerülj ennek érdekében, amik rongálhatják a hajad: vasalás, szoros összegumizás, bármilyen erősebb hőhatás, festés, stb. Ezektől sérül és jobban törik, és ha törik, lassabban nő a hossza. Illetve nyilván nő, csak ennek zöme le is fog törni.


Apropó töredezés: néha lehet érdemes pár centit vágatni a végéből: levágni a töredezett hajvégeket. Ezután szintén gyorsabban fog nőni, mivel kevésbé fog törni. :)


Sok sikert!

2018. márc. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 3cm-ről kezdtem, másfél év alatt megnőtt vállig érőre,úgy,hogy közben vágattam is. Viszont,ha gyors eredményt szeretnél,kerüld el a fodrászt,bármennyire szörnyű is az átmeneti állapot! Illetve nekem a rozmaringos faith in nature sampontól nagyon gyorsan nő a hajam!Tarts ki és meglesz az eredménye,addig meg kendő,hajpánt,csat...

2018. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!!
2018. márc. 31. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!