Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tini vagyok mindig alszom...

Tini vagyok mindig alszom eleget (sőt) De karikáim vannak, és orr ráncom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy egy éve jött ki rajtam a karika,fél éve tán az orr ránc(közvetlen az orr mellett van egy mélyebb,sötétebb vonal a kelleténél.)


Alvás -pipa van hogy délután is alszom 4órát, és hát kisimulnak picit, de nem látszik a különbség ha kipihent vagyok ha nem...


Száraz bőr? - zsíros-normál között, és még teszek a területekre hidratálót.


Ivás? -Nos... Vannak idő szakok mikor csak 1 literkét iszom, de a napi 2 litert szoktam. Nem hinném hogy ez lehet a baj..Osztálytársam 2dl-eket szokott meginni egy nap..Nem értem hogy bírja,sima a bőre..


Evés? - Igaz hogy keveset eszem..(nyugi nem vagyok anorexiás,egyszerűen régen többet ettem... De lehet ahhoz viszonyítva kevés) De táplálón, és oda figyelek a vitaminokra,ásványi anyagokra.

Tegnap pl. Reggeli-Víz-5tojásos rántotta

Tízórai-Rízs vegyes zöldségekkel (tudom.A

reggeli laktató volt, de a reggelim 4kor volt,nem

szoktam ekkor,de mivel 8kor aludtam el,ekkor telt le

a normál 8 óra alvásom.)

Ebéd- Rízs vegyes zöldségekkel, egy kis

összetördelt krokettel)

Vacsora- Bögrés süti..


A rizses cuccot normál tányér mennyiségű volt,tál alakot formázz a kezeidből és annyi.

Ezek mellett almát,és narancsot ettem köztük


Lehet gyógyszer mellékhatása?

Vagy talán ez természetes???? De ne már úgy nézek ki mint aki mindjárt 30,...:( 16 vagyok... Korrektorral oké hogy eltüntetem.. De mi lesz a textúrával? Elfordulok a lámpafény mellett, azt azt hiszik egy hetet nem aludtam...


Nem olyan durva mint az első képen, de nem is olyan árnyalt mind a másodikon.Egy picit mélyebb

[link]


Lámpafény nélkül az arcom jobb oldala durvább... Azt se értem... Mélyebb azon a felén..


Rá tértem a háton alvásra.. Kell egy kis idő míg megszokom.. De hát mit csináljak? Szóval eddig tömöm magamba a 2literem és a diókat(e vitamin..) és alszom..


Csökkent az önbizalmam.. És azon gondolkozom ha 16 évesen így nézek mi lesz mikor 30 leszek...


Köszönöm előre is

L



Ja és nem,nem képzelem be.. Ha rá jövök hogyan kell, küldök képet azt tippeljük be vajon hány évesnek nézek ki



2018. ápr. 3. 08:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Még az esetleges grimaszaimról is leszoktam
2018. ápr. 3. 08:11
 2/9 anonim ***** válasza:
Vízhiány,iszol eleget,mondjuk napi 2 litert minimum,de inkább többet kellene. Szívesen megnézlek,kiváncsi vagyok.
2018. ápr. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Illetve vitaminhiány,szedsz elég vitamint,ásványi anyagot.

Milyen gyógyszert szedsz?

2018. ápr. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kiderült hogy cukros vagyok -> 8.10

Lehet a miatt is?


egyébként Ferro-Folgamma

mellette Zindalcin-t teszek az arcomra (pattanásokra)


A bőrgyógyász írta fel mind 2őt

2018. ápr. 3. 14:39
 5/9 A kérdező kommentje:
2018. ápr. 3. 14:53
 6/9 A kérdező kommentje:
2018. ápr. 3. 14:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt kinövöd,nem vészes,de nem is ráncos,ne viccelj.

Én biztos nem szednék semmilyen gyógyszert,szerintem azt hagyjd abba.

2018. ápr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hanyagold a glutént.
2018. ápr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha nagyon el szeretnéd tüntetni tölts egy kis időt szabad levegőn, "napozz" egy kicsit.
2018. ápr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!