Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S. Hogyan növesszem meg...

S. O. S. Hogyan növesszem meg gyorsan a hajam?

Figyelt kérdés

Alapvetően nagyon rossz a hajtipusom. Gyorsan zsírosodik és ami a nagyobb baj,hogy nagyon nagyon lassan nől.

Nos a problémám az,hogy még nyáron le lett vágva vállig,de nekem nem tetszett akkor sem,de anyukám ragaszkodott hozzá. Úgy voltam vele,hogy jó nembaj majd gyorsan megnől. Hát nagyon rosszul gondoltam,nyár óta alig nőlt 5 cm-t. A kérdésem az,hogy mivel lehetne gyorsan megnöveszteni a hajam?Van rá esetleg valamilyen gyógyszer vagy házi praktika? A válaszokat előre is köszönöm 😊



2018. ápr. 3. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Fiuknak nem valohosszu haj, miert akarod noveszteni??
2018. ápr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elnézést elfelejtettem odaírni,hogy lány vagyok
2018. ápr. 3. 19:35
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Drága jó Isten, segíts rajtam...mégis mi ez a "nől"? "Nő" az, te nyelvbajnok...
2018. ápr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hajnövesztési tanácsot kért, nem helyesírásit...

Én ezt pár napja próbáltam ki, nekem 1 centit nőtt tőle a hajam egy éjszaka alatt:

[link]

Macerás de megéri, sok sikert.

2018. ápr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm kipróbálom😀
2018. ápr. 4. 15:57
 6/6 anonim válasza:
Ki próbáltad? Véleményt tudsz? Sikerült.
2019. jan. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!