Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, lanyok szerintetek ciki?

Fiúk, lanyok szerintetek ciki?

Figyelt kérdés
Lányok ti szoktatok gyantazni a combotok is? Akkor is ha csak szökés, alig látható szőrzet van? Fiúk szerintetek ciki ha egy lany ott nem szortelenít? Nem tudom eddig valahogy nem éreztem úgy h kellene, miért is kellett volna ha borotvalnam akkor gondolok a szorszallak megerosodndnek és már aktívan elkezdene nőni. Viszont ahogy látom pár lányon, egyre népszerűbb.. Vagy csak én maradtam le nem tudom..

2018. ápr. 5. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Nem gyantazom, szamomra az kinkeserves lenne a combomon. Szortelenitokremet rakok ra.

2. Nem ciki, ha szoke szor van ott szerintem, bar ezt lanykent mondom.

3. Nem erosodnek meg a borotvalastol a szorszalak, ez egy regi tevhit.

2018. ápr. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem ciki. Azért népszerű bizonyos lányoknál, mert sokunknak ott is erősebb,szőrösebb. Sajnos nekem is. Nálam a láb teljes hosszában, mindenhol szőrös, én végig borotválom, de ha neked csak pici piheszőr, akkor hagyd! L.
2018. ápr. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem szőrtelenítettem a combom mindaddig, amíg a strandon a napsütésben észrevettem mennyire látszik hogy szőrös a combom, pedig kevés és szőke szőr van rajta. Vékony is a szőr.
2018. ápr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én férfiként nagyon odavagyok a szép női combokért. Azt mondom, ha csak picike, szőkés a szőr ott, hagyd! Nem kell borotválni!
2018. ápr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!