Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágassam rövidre a hajam,...

Levágassam rövidre a hajam, ha kopaszodom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 1-2 éve kezdtem el kopaszodni, mára eléggé ritka lett a hajam. Jelenleg néhany centis (6-7 centi) oldalra fésültt hajam van, oldalt átmenettel. Többen tanácsolták, hogy vágassam le 1-2 milisre, de félek attól, hogy még jobban fog látszódni, hogy mennyire ritka a hajam, és nagyon látszódni fog a fejbőröm. Szerintetek mit tegyek? A válaszokat előre is köszönöm.

18/F



2018. ápr. 6. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1-2 milisre hülyeség, úgy fogsz kinézni mint egy boci. Vagy hagyd úgy ahogy van.

(nem hinném hogy olyan borzalmas lenne)

Vagy nyírd telibe.

2018. ápr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Ha elkezdenek kopaszodni akkor borotvalnam a fejem, egyik idős ember is igy tett volt v 65 de 10 evet siman letagadhatott
2018. ápr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor a srác pont 8nak nézne ki ... Keress fel fodrászt aki hozzád és a fejed formájához illő sérót kreál . Lehet átmenetes vagy fazonra vágott . Hideg van pár 3 cm kell még , a full milis nyáron jó .
2018. ápr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vágd le.
2018. ápr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért teljesen kopaszra nem szeretném, én az ún. Buzzcut stílusra gondoltam. Itt a legnagyobb kérdés az, hogy nagyon látszódna-e hogy ritka a hajam. Nem foltokban ritka, hanem általában az egész
2018. ápr. 6. 16:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha letúrod 3 milisre az már jó, akkor nem fog látszani hogy ritkás. Nekem is ugyanez volt. Így lesz egy rövid hajad is, nem olyan rövid mintha nullással vágnád
2018. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Párom is kopaszodik, 5 millisre letolom neki kéthetente, úgy tök jól néz ki.
2018. ápr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. ápr. 9. 12:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a teljesen kopasz a legjobb, borotvával "megigazítva".
2018. júl. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!