Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg segíthet ha csak...

Tényleg segíthet ha csak vízzel mosok hajat?

Figyelt kérdés

Bármilyen sampont próbálok ki mind irritálja a fejbőrömet, ég, viszket és korpásodok is.

Olvastam hogy volt akinek hasonló problémája volt és attól javult meg hogy nem használt sampont többé és szép egészséges haja lett. Ez igaz lehet?



2018. ápr. 7. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Bőrgyógyász

2018. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A víz sem a zsírt,sem a szennyeződéseket nem fogja leoldani a hajadról. Egy baktérium-gombatenyészet lesz a végén. Bőrgyógyász,hajanalízis és naturkozmetikumok,hiperszenzitív babasampon, táplálkozás átnézése. Valószínű brutál száraz is a fejbőröd,amit nem ártana hidratálni.
2018. ápr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez inkább zsíros korpa, seborrheára tippelek ami egyébként úgy tudom hogy nem gyógyítható csak a tüneteket lehet kezelni de tényleg szinte mindent kipróbáltam már, bio natúr sampontól a nizoralig(a bőrgyógyászok is többnyire ezt ajánlják), olajokat...stb, és semmi nem segít.
2018. ápr. 7. 22:44
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Ismerek egy tanàrt aki csak sima vizzel mos hajat. A felesége és a gyerekei is csak sima vizzel mosnak hajat. Elvileg egy idő után megszokja a fejbőr.
2018. ápr. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj bőrgyógyászhoz anyukámnak is ilyen volt, kapott speciális sampont és szérumot amitől rendbe jött neki.
2018. ápr. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
a Sentiree nekem használt. van benne egy réz formula mai megakadályozza hogy elszaporodjanak a gombák és baktériumok a fejbőrön. aloe és egyéb más természetes összetevője is van ami táplálja a fejbőrt és hajhagymákat...egy próbát megér
2018. ápr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!