Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valakinek nincs valami jó...

Valakinek nincs valami jó módszere hajnövesztésre? Olaj vagy tabletta bármi.

Figyelt kérdés
Tavaly nagyon hosszú hajam volt most mell alá ér, de szeretném újra a hosszút. Kicsit felgyorsítanám a folyamatot.
2018. ápr. 11. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Semmivel nem lehet sajna

Havi 1-1.5. Cm

2018. ápr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Ricinus olajos pakolás, sok vitamin, víz, és 2 cm-t nőtt a hajam havonta.
2018. ápr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) ment a zöld kéz
2018. ápr. 11. 20:04
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Eddigi tapasztalataim a hajnövesztö csodaszerekröl (de hullott is a hajam, így arra is kerestem megoldást, így vegyítve vannak):

Ricinusolaj- csomókban hullott a hajam töle, pedig higítottam más olajokkal. Növesztésben pedig nem segített semmit.

Kókuszolaj, olivaolaj- semmi növekedés, de legalább táplálta a hajam, a hajhullás megmaradt

Alpecin koffein sampon- nagyon szárította a hajam és utána nagyon korpás lettem töle, de segített a hajhulláson

koffeines samponok- semmi hatás

Plantur 39 sampon- korpásított

Revalid, Hair Clinic, Priorin, Dm saját márkás tabletta, Rossmann saját márkás tabletta, sörélesztö tabletta, B vitamin komplex, multivitaminok, E vitamin (megjegyezném, hogy ettöl nagyon jó tapintású lett a böröm), cink, vas (ezt abba kellett hagynom, mert az orvosom szerint megfelelö mennyiségü vasat viszek be naponta az étkezéseimmel) - SEMMI HATÁSUK, pedig több hónapig szedtem külön öket, de semmii



Jelenleg Ingrubar nevü étrendkiegészítöt szedek 4 hónapja és néha rizsvizes öblítést csinálok. Sok zöldséget és gyümölcsöt eszek, rengeteg vizet iszom. Amit észrevettem, hogy a körmeim nagyon gyorsan nönek és erösek mint a beton, a hajam mintha több lenne és nem törik a vége. Azt hiszem a hajam kb. 9-10 cm-t nött, tehát szerintem nagy hatása nincs, mert ideális körülmények között nö ennyit a haj ennyi idö alatt.

2018. ápr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!