Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros hajat lehet valami...

Zsíros hajat lehet valami lifehackel pár perc alatt "zsírtalanítani"?

Figyelt kérdés
Tudom ez egy nagyon csúnya kérdés, főleg egy lánytól, de az a helyzet, hogy hosszú hajam van, és könnyen zsírosodik. Nagyon erős suliba járok, ami miatt nincs mindig időm megmosni, ami másfél órát bőven igénybe vesz. Viszont nem akarom magam égetni se a suliban, és ezért szeretném megkérdezni, hogy van e valami olyan dolog amivel max fél óra alatt olyanná lehet tenni egy hosszú hajat, mint amilyen mosás után (vagy megközelítőleg).

2018. ápr. 11. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Száraz hajsampon? Vannak elég spéci, fújós változatok is.
2018. ápr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szárazsampon neked jó barátod lesz. Meg ha nagyon sietsz, hintőpor
2018. ápr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Igen száraz sampon, meg ha pl reggel gyorsan felkodod a hajad, befonod,konyt vagy valami gyors frizura úgy kevésbé látszik hogy zsíros
2018. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Hintőportol nem lesz fehér? Aranybarnától kicsit sötétebb hajnál?

2018. ápr. 11. 20:58
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Befonott hajon nagyon kicsit látszik csak a zsírosodás, plusz ahogy a többiek is írták, szárazsampon, vannak nagyon jók, pl a batiste, az illatuk is 10/10.

És van csalánleveles öblítés, ami annyit jelent, hogy leforrázott csalánlevelek levét (nyílván ha meghűlt :D) a hajmosás után a hajadra öntöd. Ez elvileg segít a zsíros haj kezelésében, és még a korpát is megoldhatja.

Én még csak 2x próbáltam, de nekem eddig bejött.

2018. ápr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges a hintőporral kísérletezni, a Batiste szárazsamponok szerintem simán a megfizethető kategória, és többféle van belőle, különböző árnyalatú hajhoz is.
2018. ápr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sos megoldásnak a kézfertőtlenítő gél is jó. Felkened a tövekre, megfésülöd, hajszárító, és mehetsz. Egy hátránya van, hogy szárítja a fejbőrt. Tényleg csak ritkán és sos helyzetben.
2018. ápr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes választ, es hogy nem néztetek le emiatt, igyekszem beszerezni ezt a szárazsampont.😉
2018. ápr. 11. 23:44
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Vágathatsz is valami szép, rövidebb frizurát, ha tartós a probléma, talán az a legjobb ötlet. Meg tavaszi megújulásnak sem utolsó ötlet :)
2018. ápr. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Dehogy vágatom le!!!😵😵😵
2018. ápr. 12. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!