Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ázsia centerben olcsóbban...

Ázsia centerben olcsóbban kapok sampont balzsamot hajpakolást? Bővebben lenn

Figyelt kérdés
L'oreal paris elseve extraordinary oil hajpakolását használom mert nagyon bevált viszont 1500 ft dmben és rossmannban is és érdekelne hogy az ázsia centerben olcsóbban be lehet e ilyesmi termékeker szerezni. Kicsit sokallom érte ezt az összeget de mondjuk ha ott 1000 ft ért már lehetne kapni boldog lennék. Tudom hogy ezt a terméket pont nem tudja senki de úgy általánosságban ha tudnátok segíteni az árakban nagyon jó lenne :) ?

2018. ápr. 11. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én akárhányszor voltam az Ázsia Centerben, minden drágább volt,mint a belvárosi kínai üzletekben. Sőt, nagyon drága ott minden.
2018. ápr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ott sem fogod olcsóbban megkapni, a jó minőséget meg kell fizetni. Szerintem 1500-ért nem sok, esetleg még Tescoban vagy Auchanban lenne érdemes szétnézned, hátha kifogod mikor akció van.
2018. ápr. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!