Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás az alapozótól?

Pattanás az alapozótól?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Megvettem az estee lauder double wear alapozóját,mert a vélemények alapján jókat hallottam róla,nem igazán vagyok pattanásos,néha egy két miteszer előjön de ennyi. Viszont mióta használom tele van az arcom rengeteg miteszerrel es vannak nagyobb pattanások is. Ez lehet az alapozótól?
2018. ápr. 12. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem lehet. Bár nem tudom, mivel viszed fel a sminket, ecsettel, kézzel, szivaccsal, az is lehet, hogy azokat jó alaposan meg kéne tisztítani, mert pont úgy jött ki a lépés, hogy ennél az alapozónál kezdtek a bacik problémát okozni a bőrödön. Nekem problémás bőröm van és rengeteg alapozót kipróbáltam már. Ha hirtelen bajom lett az arcomnak, akkor az ecseteimet kimostam, az arcomat kezeltem és megint minden jó volt. Esetleg használhatnál az alapozó alá olyan hidratálót, ami tartalmaz pattanások elleni szert. Persze az is benne van a pakliban, hogy ezt az alapozót nem bírja a bőröd.
2018. ápr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Igen, mert nagyon nehez alapozo, nekem mintam volt, befulladt alatta a borom. Nem hasznalnam. Ott van a Bell Hypoallergenic rossmanos olaj es parfummentes alapozo. Ezerszer jobb.
2018. ápr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet érzékeny vagy valamelyik összetevöre? Nem kezdtél másik krémet, lemosót használni?

Kár lenne érte, mert az egy jó alapozó :/

2018. ápr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elvileg nincsenek benne erösen komedogen összetevök, es ha allergias lennel egy összetevöre nem pattanasaid lennenek, hanem kiüteseid. Tisztitsd meg az eszközeidet amikkel felviszed a börödre, es este alaposan mosd le a sminket, ne csak szappannal/lemosoval töröld at. Vatta es micellas viz, amig a vatta nem marad alapozos. Hagyd el egy idöre, lehet mas is okozhatja.
2018. ápr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!