Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nehezen gyógyul a bőröm, mit...

Nehezen gyógyul a bőröm, mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés

Vagy inkább annak érdekében, hogy gyorsabban gyógyuljon.

Ez érvényes az arcomra, és a testem többi részére is. Emellé nagyon érzékeny a bőröm minden vacakra, amit beviszek a szervezetembe.


Arcra még csak-csak tudok annyi természetes anyagot (kecsketejes szappan, aloe vera kocsonyás leve) használni, meg odafigyelni a folyadék bevitelemre, hogy ne legyek kiütéses, de a testem többi részével nem tudok mit kezdeni, pedig rendszeresen kap testápolót, és ha a kézkrémet nem használnám minden kézmosás után, akkor 2 nap alatt elkezdene a körmömnél felszakadozni a bőr, annyira ki tud száradni.


Szőrtelenítésnél hideg gyanta csíkot használok, mert azt tapasztaltam, hogy a borotva károsabb számára, viszont így is előfordul, hogy a lábamon egy-egy benövés alakul ki, és ha kiszedem, akkor persze ott marad a nyoma. Úgyhogy a lábamon elég sok pici, rózsaszín pöttyöcske van, mert nehezen gyógyul, és ha meg is gyógyult, a nyomba sokkal nehezebben tűnik el.

Ezt úgy kell elképzelni, hogy tavaly szeptemberben lehorzsoltam a térdem egy foltban, és a mai napig látszik egy halvány rózsaszín foltocska, pedig tényleg csak horzsolás volt. :(


TLDR; tudtok valami hatásos megoldást javasolni, ami akár bevitt tápanyag által, akár külső kencével, de gyorsít az ilyen seb-foltocskák eltűnésében?


A válaszokat előre is köszönöm!



2018. ápr. 12. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
35%
Vervetelt es nogyogyaszati szurest javasolok. Abbol kiderul, mi boritotta fel a szervezeted egyensulyat.
2018. ápr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is doki
2018. ápr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!