Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Házi készítésű naturkozmetikum...

Házi készítésű naturkozmetikumhoz (sheavaj, kókuszolaj, mandulaolaj keveréke) mit keverjek, hogy jobban beszívódjon a bőrömbe? Rákenem és nagyon nehezen szárad be

Figyelt kérdés
2018. ápr. 12. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapból nehéz anyagok, de ha nehezen is szívódnak be, akkor nem a te bőrtípusodra valók.
2018. ápr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sehogy, a sheavaj alapjáraton nagyon tömény magában, ennyi olajat meg felesleges egyszerre magadra kenni. Nem vagyok a bio dolgok ellenzője de az ilyen otthoni katyvaszolás csak pénzkidobás, nem véletlenül létezik kozmetikai ipar ahol a különböző alapanyagokat megfelelő állagúra tudják kikeverni... Ha mindenképp natúr olajat akarsz testre elég a mandula, azt én is használtam már és jól beszívódik.
2018. ápr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A kókuszolaj komedogén. Ha olyan a bőrtípusod lehetnek pattanásaid vagy mitteszereid. Ha vízhiányos a bőröd ahhor felesleges, mert az olaj a vízhiányt nem fogja pótolni. Az olajak maximum csak puhábba teszik az arcot, szóval gyökeresen semmit sem fog változtani. Én inkább a jojobaolajat javaslom az arcra, mert az nem komedogén.
2018. ápr. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!