Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez működhet szolizásnál?

Ez működhet szolizásnál?

Figyelt kérdés
Nagyon fehér a bőröm és szeretném ha el tudnék érni egy halvány barna színt.(tehát,hogy ne tűnjek nyáron sápadtnak). Az működhet, hogy szoliba megyek 2 hetente , 4 percel kezdeném. Aztán még max 3x elmennék csak kicsit több percre. Nem a szolitól szeretnék teljesen barna lenni, utána már illetve közbe napoznék is, csak azt szeretném,hogy legyen egy kis barnaságom amire napozhatok? Vagy ez butaság így?

2018. ápr. 15. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon fehér bőrűeknek nem ajánlott a szolárium, csak vörösödni fogsz barnulás helyett. Akkor inkább légy szép fehér.
2018. ápr. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vélemény: Nekem is hófehér a bőröm, tudom, miről beszélsz… ☹ Amikor először mentem szoliba, akkor iszonyatosan leégtem. Szó szerint úgy érezte, mintha lángra kapott volna a bőröm. Pedig csak 8 percre feküdtem be. Azóta csak max 5 percre megyek és a krémeknek is utánajártam , sokan dicsérik a Dr.Kelen SunSolar szoláriumkrémet, így utolsó próbálkozásként vettem egyet. Szerencsére nekem is nagyon bevált. Szép barna lettem. Én a Plust szeretem legjobban, asszem abban a legerősebb a bőrvédelem.. 😊
2018. máj. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!