Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki minden nap visel alapozót,...

Aki minden nap visel alapozót, eltömődnek a pórusai?

Figyelt kérdés
Vagy csak én jártam így, abban az időben.

2018. ápr. 17. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Mindenkinek eltömődnek nap végére. Kosszal, porral, szennyeződéssel, stb. Csak ha van egy jó minőségű szép összetevőjű alapozód (pl. Estée Lauder) akkor a benne levő akár ápoló hatóanyagok védik a kosztól az arcod. Próbáld ki: sminknélküli nap után ha micellás vízzel áttörlöm az arcom, szürkés lesz a sok egésznapos rámtapadó szennyeződéstől. Sokkal károsabb, mint egy jó összetevős alapozó!
2018. ápr. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Igen, lehetséges. Semmiképpen nem jó, ha az arcod vastagon le van fedve nem túl egészséges kemikáliákat tartalmazó krémmel (vagy akarmivel). Persze alapozobol is van sokféle, kinek ez, kinek az jön be. Valakinek az egyik eltomiti a porusait és pattanasokat okoz, egy másik fajta viszont nem. Nem mondom azt, H ne sminkel soha, csak hogy próbálj kevesebbet, és éjszakára mindig mosd le a sminked.
2018. ápr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Mit értesz azon hogy eltömőik?
2018. ápr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már nem sminkelek, csak egy kis pötty alapozó a bőrhibákra. Alaposan lemostam mindig, de valahogy eltömődtek. :( természetesen nyomkodással megszabadultam tőlük, de inkabb nem akadalyozom a bőrlégzést :)
2018. ápr. 17. 12:34
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
A békáknál van bőrlégzés.
2018. ápr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az ember bőre is lélegzik. Másképp nem haltak volna meg a bearanyozott bőrű gladiátorok sem, stb :)

Nyilván nem vagy kétéltű, de van olyan hogy bőrlégzés

2018. ápr. 17. 16:47
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én pórusaim gyönyörű tiszták, pedig minden nap sminkelek. A barátom soha nem sminkel és bizony eltömődnek a pórusai.

Egyébként egy forrást elolvasnék a bearanyozott bőrű gladiátorokról, mert erősen kétlem, hogy a "bőrlégzés" képtelensége miatt haltak meg.

2018. ápr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a mítosz a James Bond-ban is megvolt, mikor a csajt aranyra festették, elterjedt, hogy meghalt. Ekkora baromságot.
2018. ápr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sajnos teny h ha az egesz testfelulet be van vonva halalhoz vezet. Voltak kiserletek is ezzel kapcsolatban.

Koszonom a valaszokat

2018. ápr. 17. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!