Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan használjam otthon a...

Hogyan használjam otthon a dermarollert?

Figyelt kérdés
Akné utáni heges az arcom voltam magánorvosnál ő dermarollert javasolt 4x16000FT-ért. Na de a neten rátaláltam, hogy megtudom 6000ft ért venni én is a gépet és megcsinálnám magamnak mert láttam sokan ezt csinálják és, hogy előtte és utána milyen krémmel kenjem le az arcomat? És mennyi ideig menjek végig az arcomon?

2018. ápr. 17. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Sehogy ne használd. Olyan maradandó hegeket tudsz magadnak csinálni, hogy inkább ne kísérletezz. Nincs se szakértelmed, se megfelelő tapasztalatod, a steril körülményekről nem is beszélve. Gondolj bele, az arcod az amit mindenki lát. Egy èletre tönkre tudod vágni.
2018. ápr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%

Dermarollerrel én nem probalkoznék csak úgy. Ehez szakképzett kozmetikus kell . A dermaroller felszántja a bőrt szó szerint. Nagy sterilitás szükséges hogy ne fertőzödjönek el a mikro sérülések. Szóval en nem ajànlom hogy próbàlkozz vele. Többet árthatsz vele mint segíthetsz!!!

A dermaroller nem hatóanyagot juttat be hanem a kollagén és elesztin rostok termelődéset fokozza. A pigment foltokat halványítja, serkenti a sejtek termelődését.

Nem véletlen ajànlotta az orvos hogy szakemberrel csináltasd.

Szakmabeli vagyok, ámulok bámulok amikor intsagramm videókba maguknak csinálják.

Összefoglalva, én nem ajánlom hogy otthon ezzel kísérletezz! De hát a te döntésed, sok sikert! :)

2018. ápr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha mar 4x16000 akkor inkabb fraxel lezeres kezelesre mennek
2018. ápr. 27. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!