Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg használ? Hatásos?

Tényleg használ? Hatásos?

Figyelt kérdés
Akik szőrtelenítőkrémmel szőrtelenítetek tényleg használ csak bekenitek fent hagyjátok (mondjuk fenéken) majd lemossátok és kész nincs szőr? Eddig borotváltam és gondoltam kipróbálok mást, de nem tudom mennyire hatásos.

2018. ápr. 17. 20:07
 1/2 anonim válasza:
Én a herémen használom. Igen a működése kb ennyi. Nekem nem elég, hogy lemosom. Kicsit dörzsölni is kell, mondjuk szivaccsal. Olyan szinten kényelmetlen, hogy ha a fenekedet szőrteleníted akkor nem ülhetsz le. A megkezdett szőr, amire nem jutott elég krém az elveszti a tartását majd úgy vettem észre, hogy törik.
2018. ápr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valóban hatásos. Én Eveline Cosmetics Bio Depil 9in1 krémet használok (1.000 Ft körül lehet kapni a Rossmannban). Bátran ajánlom. :)
2018. ápr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!