Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Mit csináltok, ha...

Lányok! Mit csináltok, ha száll a hajatok? :c

Figyelt kérdés

Van egy csomó rövid babahajam. Mikor kimosom mindig nagyon feláll, szállnak a hajszálak, borzalmas. Ez megy 2 napig. 3 nap elviselhető, de 4. nap már túl zsíros, hogy ki legyen engedve.

Azt mondták, ha kivasalom jobb lesz. Meg is tettem, de a babahajak ugyanúgy felálltak, a hajam ugyanúgy szállt. Nem tudok vele mit kezdeni.

Nektek van valami bevált módszeretek?



2018. ápr. 18. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Az a lényeg, hogy kiálljon. Össze se jönnék olyan lánnyal, akinek nem áll összevissza a babahaja.
2018. ápr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vasalom a hajam, mert azzal tönkreteszem. Inkább szálljon mindenfelé. Amúgy olyan kicsike, hogy észre sem lehet venni.
2018. ápr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tegyél egy nagyon kicsi testápolót a kezedre, dörzsöld be és simítsd át a hajadat. Nekem bevált.
2018. ápr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy kevéske hajlakk esetleg?
2018. ápr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hajlakk a babahajakra, de amúgy ez a max. Nekem is száll, hát istenem. :D
2018. ápr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbálj ki olyan balzsamot, amit nem kell lemosni a hajadról, hátha egyben tartja.
2018. ápr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én kokuszolajat szoktam használni, persze nagyon nagyon keveset eloszlatok a tenyeremben és atsimitom vele a hajamat. Sokkal jobb, mint bármilyen kemikáliákat tartalmazó hajformázó, wax, stb cucc.
2018. ápr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem is van ilyen gondom a félhosszú hajammal.

21F

2018. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!