Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiak/Fiúk! Gusztustalan a...

Férfiak/Fiúk! Gusztustalan a bütyök/tyúkszem egy nő lábujján?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Évek óta bütyök van a jobb lábamon a 2. lábujjamon, illetve egy kicsi a lábfejemen is. Kentem már mindennel, semmi sem használt. Sebészeten egyszer leműtötték, de visszanőtt, így feladtam. Csakhogy most itt a jó idő, előkerülnek a szandálok, papucsok, és ismét hatalmába kerít az érzés, hogy egy pasi ránéz a lábamra, és undorodni fog tőle...


[link]


a képen nem az én lábam van, viszont az én lábujjamon ennél kicsit kisebb a bütyök, de amúgy így néz ki.


Előre is köszönöm a válaszokat!


24/L


2018. ápr. 19. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Bocsi, de ez undorító.

Nyáron a gombás lábkörmű öregekre emlékeztet.

2018. ápr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Nem, tök szexi. Már ha bütyökszexuális az ember, amúgy szörnyű látvány.
2018. ápr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Létezik tyúkszemtapasz, amit ha rajtahagysz 3 napig akkor te magad is kitudod kaparni a tyúkszemet. Nekem is van 2 lábujjam közt, rendszeresen visszanő, de én rögtön kiszedem magamnak itthon vagy megcsináltatom pedikűrössel.
2018. ápr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Bütyökszexuális -> ezen besirtam 😂

Amugy ja, elég ronda. Ezt a tyukszemtapasz nem teszi rendbe. Mivel bütyök, csak müteni lehet. Vélhetően elcseszték a mütétedet,mert én több embert is ismerek, akiknek sokkal durvább bütyköt tökéletesen eltávolitottak.

Meg az egy dolog, h ronda, de egészségügyileg sem jó. Sztem probáld ujra a mütétet másik orvossal. Lehetöleg vmi magánnal, aki igaz, h pénzért, de rendesen megcsinálja.

2018. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és a tanácsokat.
2018. ápr. 22. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!