Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A lányok lába is büdös?

A lányok lába is büdös?

Figyelt kérdés
Mikor egész nap cipőben vannak akár egy nyári napon, nem tudom elképzelni hogy büdös lenne a lábuk, képtelen vagyok elhinni hogy egy szép rendezett lánynak a büdös legyen a lába. Mi a helyzet, hogy vagytok ezzel?

2018. ápr. 21. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Tudod, nekem fiúként sem az, létezik egy lábspray nevű csodaszer, csak ajánlani tudom... :p
2018. ápr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Valóban, létezik spray, krém, ami megszűnteti a lábizzadást, lábszagot. Illetve melegben lehet szellősebb lábbeliket is hordani.


Viszont aki nem használ lábdeót és 50 fokban zárt cipőben mászkál, annak nyilván akkor is büdös lesz a lába, ha lány. Attól, hogy valaki "lány", meg "rendezett", ugyanolyan ember, mint az összes többi.

2018. ápr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahh ne mar, ez olyan mint amikor valaki azt allitja/hiszi h a lanyok nem szarnak
2018. ápr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
A lábujjak közti rész így is-úgy is büdi mindenkinek, akár mossa, akár nem. Azonban a szagmirigyek valahogy máshogyan működnek egy kissé a nőknél, így szerintem a tappancsuk nekik nem annyira sajtszagú. Foot-alarm:)!
2018. ápr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Szerencsére 😁
2018. ápr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem fiúként se büdös, mindenféle lábspray nélkül. A lányoknak még lehet büdösebb is mikor felveszik a műszálas harisnyát, az tud még jó berohadni.
2018. ápr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a cuki kis ennivaló aranyos leánykák lába is tud büdös lenni, még ha nehéz is ezt elképzelni. Egyszer körbe ültünk valakinek a lakásán egy csapat, és egy lányon lehetett érezni.
2018. ápr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De mennyire, harisnya és körömcipő.

Hiába tiszta minden, akkor is úgy berohad, ha nem használsz rá valamit.

Tegnap kimaradt, hát...

2018. ápr. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nylonharisnyát vesznek fel, még büdösebb is tud lenni mint a fiúknak. Ráadásul az elegáns kis női cipellők szinte kivétel nélkül szintetikus anyagból készülnek, ami szintén nem segíti elő a rózsaillatot
2018. ápr. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!