Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudnék kezdeni a hajammal?

Mit tudnék kezdeni a hajammal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Az van, hogy nagyon nem szeretem a hajamat. Körülbelül a derekam aljáig ér, szőke, egy icipicit barnás. Másfél éve olyan "korszakom" volt, hogy nagyon menő az, ha elöl mindkét oldalt egy tincs rövidebb, és kilóg a lófarokból. Ezért Anyukámat megkértem, vigyen el fodrászhoz, intézze el. Megtörtént. Akkor nem, de mostanra nagyon megbántam, mert még mindig nem nőtt vissza normál hosszúra. Így, amikor szárítom a hajamat, akkor az egész hajam teteje (főleg elöl)

borzalmasan göndör -mivel alapból göndör hajú lennék, csak a súly lehúzza-, és a végére teljesen kiegyenesedik. Sehogy nem tudom megcsinálni a hajamat, mert ha leengedem, nagyon idétlen, kivéve, ha kivasalom. De persze az is nagyon idegesítő, hogy ha ki van vasalva, egy pillanat alatt visszagöndörödik.

Mit tudnék ezzel kezdeni?

Hogyan tudnám viselni a hajam, hogy az jó legyen? Van-e valami megoldás erre?

A válaszokat előre is köszönöm!:)

12/L



2018. ápr. 21. 15:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!