Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akiknek a szőkítés tönkretette...

Akiknek a szőkítés tönkretette a haját és utána vissza kellett festeni barnára, javult a haj állapota, szerkezete? Mennyi ido alatt jött helyre?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 21. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ne fesd vissza, csak több macera lesz vele. ugyanígy voltam, a szőkített haj sajnos ledobja a barnát akármilyen jó festékkel van festve, nekem havonta kellett mennem festeni de már akkor is látszott a különbség a lenövés és a festett rész között. az állapota sem lett jobb semmivel, a kopott festék miatt meg még fakóbb volt. végül hajradírral leszedtük és most újra szőke vagyok. ami szétment azon már csak az olló segít, semmitől nem lesz jobb. szóval ha szereted a szőkét és csak az állapota miatt festenéd vissza én nem ajánlom.
2018. ápr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy hajat ha egyszer tönkretettek nem fog helyre jönni csak azért mert befested barnával. Annyit tesz a barna hogy feltölti a hajszálakat festékkel ezért tűnik egészségesebbnek de ahogy feltölti úgy le is dobja hetek alatt kikopik. Én is szőke voltam d vissza festettem a saját szinem és látszik ahogy nő le hogy mddig van az egészséges hajam és onnantól lefele a roncsolt plusz két havonta szinezem mert dobja le a festéket. Amikor befestem kb 3 mosásig egészségesnek tűnik a szőke d utána ahogy kopik látazik hogy egy fos.
2018. ápr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A szokitett resz nem jott helyre egyaltalan, sot, idovel csak csunyabb lett, es detto nem maradt meg semmilyen festek rajta. Pont most vagattam le az utolso szokitett reszeket, halisten. Vagy 3 evet vartam ra.
2018. ápr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem annyira tönkre vágta a sok szőkítés, hogy le kellett vágni a hosszú hajam. :( Ha lehet, akkor csak a tövét fesd be mindig és a roncsolt részt ápolgasd.
2018. ápr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom. A haj szerkezetét nem lehet feljavítani ha már szétroncsolódott. Olló. A maradt hajad vegeire pedig hajvégápoló. És valóban le kell vágatni mert egyre feljebb kúszik a hajszáltöredezés és csak rosszabb lesz! Szabadulj meg a ronda résztől amilyen hamar csak tudsz.
2018. ápr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Amig 800 Ft-os palette festekkel festettem a hajam barnara, hosszu, egeszseges volt, amiota Loreal szalonba jarok szőkíttetni olaplex-el, azota egyre csak rovidebb...

Szoval, szerintem semmit nem ernek ezek a csodaszerek es csodaszalonok, ezert ritka a szőke hosszu haju lany, mert elobb-utobb ugyis le kell vagni. Azt nem ertem, hogy a Hodi Pamela haja hogyan maradt hosszu, amikor ő is allandoan szőkíti!?


Ha meg akarom szuntetni a szoket, akkor ugyis muszaj lesz befesteni barnara, hogy feltoltodjenek kicsit a hajszalak, nem hagyhatom szőkén, mert akkor csak tovabb szarad a hajam.

2018. ápr. 25. 04:11
 7/8 anonim ***** válasza:
A hódi pamelának van pénze póthajra.
2018. ápr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincs pothaja allitolag, ezert csodalkozom, hogy neki hogyan maradhatott ennyire hosszu a haja a szőkítések ellenére is.
2018. ápr. 26. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!