Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nap elleni arckrém? Valami...

Nap elleni arckrém? Valami olcsóbb, de jobb minőségű?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tud valaki valamit ajánlani ? Valami olcsó, dm baleás szerű márka, ami azért hatékony is?

Előre is köszi!!


2018. ápr. 24. 23:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! A DM-ben lehet kapni sajátmárkás Sundance naptejeket, én olyat használtam, és a nagyon fehér bőröm nem égett le strandolaskor az 50-es faktorszámúval. De arcra nem ajánlom, mert nagyon zsíros érzetet hagy maga után. Gyógyszertárakban lehet kapni külön arcra való naptejeket, pl LA roche posay, Vichy. Ezek is jók, csak az a baj, hogy a kémiai fényvédők mind tele vannak káros anyagokkal. Aztán vannak hidratáló krémek is, amik tartalmaznak spf-et, de azok általában alacsony spf-uek, így az nem elég. Az Organic harmony oldalán nézz szét, ott vannak ilyen biobb naptejek, én onnan rendeltem az arcomra, mondjuk abban is van parfüm, és alumínium, ezt utólag vettem észre...
2018. ápr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!