Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hairclinic Man, nőknek?

Hairclinic Man, nőknek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A minap a párom vette meg a hairclinic tablettámat.. és véletlenül a férfiak számára ajanlottat vette.

Ő nem használ ilyeneket, nincs is ráadásul szüksége rá.

Én, mint nő használhatom...nem akarom kidobni.

Nem lesz tőle semmi bajom..

Nem leszek szőrösebb tőle?:D

Tudom, hogy idiótan hangzik, de inkább megkérdezem...:D

Köszi szépen.



2018. ápr. 25. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Használhatod. Ugyanazok a vitaminok vannak benne, csak azért van külön férfiaknak, mert ebbe tették szabalpálmát is. (Más néven fureszpalma). Ezt főleg férfiak használják, pl prosztata problémákra, de széleskörűen alkalmazható, és nőknek is ajánlják bizonyos problemakra. Antiandrogen hatása van. Én is szedek, pattanások miatt, és nekem nagyon hatásos. Nem tudom mennyi van benne, de nem hiszem, hogy nagyon nagy adag lenne. Szedd nyugodtan.
2018. ápr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Megneztem, 120 mg, az elég kevés. Nyugodtan szedheted.
2018. ápr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az 1-es válaszoló által említett összetevőről pont múltkor olvastam hogy akadályozhatja a fogamzásgátló működését úgyhogy ha azt szedsz én mindenképp vennék egy újat. Ha nem akkor nyugodtan szedd
2018. ápr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De aranyosak vagytok!:)

Köszönöm szépen a hasznos válaszokat, segítséget!

Nem szedek hála istennek, tehát akkor nem megy kárba:)

Szuperek vagytok!

Szép napot nektek! Köszönöm szépen mégegyszer!

2018. ápr. 27. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!