Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hasszőrtelenítés lányként?

Hasszőrtelenítés lányként?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szőrös hasat hogy lehet szőrteleníteni? Régen próbáltam legyantázni, de letéptem vele együtt a bőrömet is. Szőkítsem ki? És ha igen, hogyan? Előre is köszönöm :)

2018. ápr. 25. 18:03
 1/7 anonim válasza:
Szeva!Van lézeres szőr eltávolítás is.Az tartós.Ha anyagias vagy akkor van olcsón epilátor.
2018. ápr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Én úgy jártam hogy leborotváltam pedig nem is látszott soha és azóta visszanő:( van h szemöldök csipesszel kihúzom mert nem sok van. Attól függ mennyire sűrű neked...
2018. ápr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy jártam, mint a második válaszoló. Csak nekem szemöldökcsipeszhez túl sok. Szokiteni próbáltam, de a hasam egy nagy foltban kifehéredett, nagyon megijedtem, hogy mit csináltam, és hogy úgy maradok és úgy nézek ki mintha vitiligom lenne. Szerencsére elmúlt, de a szorok nem szokultek semmit... Olyan picik, hogy nem lehet csak rájuk kenni a cuccot, muszáj a bőrre is... Nem merem többször megpróbálni.
2018. ápr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Epilátor vagy szőrtelenítő krém
2018. ápr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, jöhet még :) szőrtelenítő krémek vegyi anyagokat tartalmaznak, és.csak elmetszik a szőrt, mint egy borotva, így azt nem hiszem h kipróbálom a hasamon. Nem káros a lézeres a.szervekre amúgy?
2018. ápr. 25. 18:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Én borotválni szoktam, viszont nekem sok van és erős. L
2018. ápr. 26. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is úgy jártam mint a kettes és a hármas válaszoló. Bár kiszőkítettem volna...
2018. ápr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!