Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Derékig érő festett fekete...

Derékig érő festett fekete haj világosítása barnára?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Derékig érő festett fekete hajam van, minimum 8 éve mar fekete. Mostanában azon gondolkodtam hogy jó lenne újra barna lenni közép barna. Mivel tudnám világosítani házilag természetesen? Nem fogom le szivatni se vegyszerekkel kezelni. Opvastam a c vitaminról, ecetről.... Van valakinek ami bevált? Meg ezentúl a penövéseket nem feketére hanem barnára fogom festeni úgy gondoltam. Alap hajszínem világosbarna.Köszönöm előre is a válaszokat. Szép napot mindenkinek.
2018. ápr. 26. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked otthon sehogy sem fog menni. :)
2018. ápr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Festett feketét világosítani házilag, és még természetesen is? Semmivel nem fog menni, max lenöveszted, az az egy természetes módja van.

Házilag legfeljebb ezzel próbálhatod meg [link] , de állati nagy macera lesz.

2018. ápr. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmivel. Kezd el folyamatodan világosabbra festeni, majd 10 év mulva látszik is...
2018. ápr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na vettem 1 doboz colour b4-et. Most egy kis tincsen probalom ki. Ha szep lesz a vegeredmeny akkor veszek még 1 2 dobozzal az egészet megcsinálom vele.
2018. ápr. 26. 17:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom olvastad-e a véleményeket róla, van sok sikertelen próbálkozás. Viszont többen is leírták, akik sikerrel jártak, hogy nagyon fontos mindent pontosan betartani, semmit sem szabad félvállról venni, ami a használati útmutatóban van. Fontos a fejed "bebugyolálása" amikor melegen kell tartani, nagyon figyelj, hogy percre pontosan csinálj mindent, és a végén a kimosást is annyi ideig, ameddig írva van.
2018. ápr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kiprobáltam egy tincsen. Sajnos a végeredmény nem tetszett, ilyen voroses arnyalatu lett es egyre sotetebb lefele ahol mar nem is szedte ki a festeket.
2018. ápr. 27. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!