Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Női mellen apró mitesszerek...

Női mellen apró mitesszerek mitől lehetnek?

Figyelt kérdés
Eddig is volt de most gyarapodott és zavarnak, nem nagyok de ahogy tapintom nagyon zavar. Nem fogok nekiesni a mellemen nyomkodni őket, de mitől lehetnek? Valami zsírosabb krémtől vagy valamilyen ételtől?

2018. ápr. 29. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nézd, tizenévesen a füleiden is a hormonjaid folynak ki. Majd 18-20 éves korodra eltűnik az összes.
2018. ápr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok, de köszi! :D
2018. ápr. 29. 17:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem volt rád írva, na :) Csak abból indultam ki, hogy sokan abból a korosztályból írnak ide (is).
2018. ápr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mitesszer?? Nem lehet, hogy inkább anyajegy, vagy szortuszo?
2018. ápr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem! Mert elmúlik és néha újra előjönnek ,kinyomhatóak
2018. ápr. 30. 11:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Azta, ilyenről meg nem hallottam. Biztos hormonok hatása. Talán a melleden kevésbé feltuno, mint az arcodon, örülj neki :D de szerintem ne nagyon nyomogasd, mert nem hiszem h jót tesz neki.
2018. máj. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!