Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gliss Kur VS. Syoss. Melyik a...

Gliss Kur VS. Syoss. Melyik a "klinikailag" jobb, hatékonyabb márka?

Figyelt kérdés

A Garniert használtam sokáig,jókat hallottam róla,fényes,puha is volt tőle a hajam,de csupa töredezett is lett.Most a Head&Shouldert használtom,szintén jókat hallottam róla,de teljesen kiszáradt tőle a hajam,és bár a korpásodásra hatott,a töredezésre nem nagyon.


A fent említett márkákat néztem ki, érdekelne melyiket érdemes használni.



2018. ápr. 29. 19:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Garnier szerintem az egyik legjobb drogerias marka.

Head & shoulders tenyleg szaritja a hajat es valoban korpasodasra jobb.


Nekem rengeteg gliss kurom volt, mindnek ugyanaz a hatasa es az illata is majdnem, hidd el hajszakerto vagyok, nem akarok jonni ezzel az unalmas hypeal, hogy szilikonos, de igen az, es eszreveszed nagyon a hajadon.


Syossom is volt, az nem nagyon csinal semmit, professzionalisnak van eloadva, de valojaban olyan, mint minden masik, csak ebben is szilikon van, eleg mu marka.


Samponbol majdnem mindegy milyen markat veszel, a celja az hogy letisztisd a szennyezodeseket a hajadrol, vehetsz akar 200ftosat is, mindegy, mert semmi osszetevo nincs benne. De azerr az foszempont hogy ne szaritsa a hajad.


Ha pedig szeretnel szep hajat erdemesebb lenne egy kicsit professzionalisabb hajpakolast egyszer megvenned, ami dragabb, de jotekonyabb mint a drogerias tarsai, illetve jo par honapig is eleg.

2018. ápr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!