Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális ennyi babahaj?

Normális ennyi babahaj?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időben (főleg ősszel) rengeteget hullott a hajam, de nem igazán foglalkoztam vele.

Most így tavasszal, gondolom megnőttek a babahajak és az amúgy hátközépig érő hajam borzasztó ritka lett és kevés. 5centis göndör babahajam van kötegekbe sűrűn...Muszáj vasalnom, amiatt mert begöndörödnek az apró hajszálak, de így meg a maradék hajvégeim roncsolódnak.

Normális egyáltalán,hogy szinte olyan mintha frufrut vágattam volna elől annyi kihullott?



2018. máj. 1. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez van.Sajnos sokat kínlódók vele.Szerintem ne vasald,mert a baba haj nagyon kis gyenge.Inkáb haszálj hajlakkot vagy zselét.Ráfujod egy kefére és azzal simítsd ki.
2018. máj. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Oh, azok a fránya babahajak. Nekem is van, sok, göndör hajam van ráadásul és a babahajak mindig az ég felé állnak. Kegyetlen látvány. Én úgy szoktam hogy megtekerem és akkor van annyi tartása hogy szépen keretezi az arcomat.

Vágni nem szabad, mert csak rosszabb lesz, ha vasalod tönkre teszed. Most vagy mindig bezselézed és a hajadra tapasztod, vagy megtekered az ujjaddal, miközben lefelé húzod és hajlakkal fikszálod. Nem igen tudsz mit csinálni vele, sajna :(

Amúgy ha sok kihulott, az bizony nem normális :/ vitamin hiány, rossz táplálkozás, kevés víz, túlzó vasalás mind oka lehet.

Én is vasaltam sokáig, de annyira tönkre tette a hajamat, hogy olyat a világ nem látott. .. szerintem hagyd pihenni, majd visszaáll a normálisba, és amúgy meg nagyon cuki tud lenni a babahaj :)

18L

2018. jún. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is folyton égnek állnak a babahajaim. Szerintem ne zavarjon, nekem eddig mindenki azt mondta, aranyos😊
2018. jún. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!