Karszőr probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19/f vagyok.

A kérdésem az lenne hogy régebben borotváltam a karom emiatt kisebb hegek és eléggé látszódó "borotválási nyomok" erősebb szőr, fekete stb...

Mit lehetne ez ellen tenni?

Rettenetes gyűlölöm a szőrt, irritál...

Gyanta és epilálógép helyett szerintetek mennyire használ egy 30.000-60.000Ft-ig terjedő Lézeres szőrtelenitő gép pl.:

[link]


Válaszokat, bármiféle segitséget nagyon megköszönném!



2018. máj. 1. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem használtam még ilyet, de nem hiszem, hogy tartósabb lenne pl epilálásnál. Inkább ruházz be tartós lézeres szőrtelenítésre szerintem. Amúgy az epilálás is jó, vagy gyantazas, csak ott meg kell várni, amíg kino x hosszúságúra. Mondjuk ez a lézeresnel is így van.
2018. máj. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

akkor szerencsés vagy ha sötét a szőröd mert ezek a lézeres vagy ipl-es kütyük akkor hatnak a leginkább.

Nekem is ilyen szőröm van, Silk'n Jewel szőrtelenítőm és elmondhatom hogy sokkal könnyebb így az élet.

2018. máj. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
*
2018. máj. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!