Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen naptejet/olajat használ...

Milyen naptejet/olajat használjak?

Figyelt kérdés

Fehéres bőröm van, sok anyajeggyel. Nagyon oda kell figyelnem a napozásra, de nem tudom, h milyen naptejet vegyek. Tulajdonképpen az jobban érdekelne, h melyik termékcsalád a legmegbízhatóbb. Ugye van a Nivea vagy a Garnier-nek is naptejei, de a drágábbak is, mint a Bioderma stb. ezek megbízhatóbbak? Vagy jobbak? Ki milyet használ?


Köszi a választ!


2018. máj. 3. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a DM Sundance termékeivel abszolút elégedett vagyok. Nekem is nagyon fehér a bőröm, de az 50-es faktorszámú naotke megvédi a bőröm vízparton is. Persze kéne bőségesen. Persze 10-16 óra között nagyon limitáltan megyek napra, es máshogy is védekezem a nap ellen: nagy karimájú szalmakalap, lenge ing, napszemüveg. Amúgy Lá roche posayt is használtam, bideromat, eucerint is, azok is jók voltak. De ugyanazok a kemikáliák vannak azonban is, hiába háromszor annyi az ára, mint a drogeriasnak. Ajánlom neked, hogy próbáld ki a DM-es naptejeket.
2018. máj. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy ne napozz és egyáltalán ne akarj barnulni!

Egyébként kremmania-n találsz teszteket. Ahogy az első írja saját márkások között is találni jókat. Pl.: a lidl Cien ilyen.

2018. máj. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Napozás alatt csak annyit értettem, h amikor a napon tartózkodom, de nem napozás céljából hanem pl. ha kertben dolgozunk stb. :) tudom, h nem szabad vele napoznom
2018. máj. 3. 13:58
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :))
2018. máj. 3. 13:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat a Dm sajátmárkásra!
2018. máj. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is Dm-eset használok és extra fehér , érzékeny bőröm van. Nekem a Nivea, Avon, Garnier nem vált be, mert apró piros pöttyeim lettek tőle (valószínűleg allergia).
2018. máj. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egy a bajom a DM-es naptejekkel, h utána nagyon ragacsos a bőröm, még fél óra elteltével is :/
2018. máj. 4. 07:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Én áttetsző púderrel át szoktam menni rajta :D
2018. máj. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!