Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az nagyon gáz ha egy lánynak...

Az nagyon gáz ha egy lánynak szőrős a lába? (Gyenge szőke szőrszálak, viszonylag sok van belőlük) 13,5 L

Figyelt kérdés

2018. máj. 4. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Ha zavar, szedd le.


Én csak nyáron szedem, bár nekem sötétebb, télen meg hosszú gatyás időben eszemben sincs.

A páromat pont nem zavarja.

2018. máj. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha zavar, akkor szedessed le. Ne otthon ess neki borotvával, hanem szakemberhez fordulj. Kozmetikus tökéletesen megoldja. Egyébként pedig miért lenne "gáz"? Egyáltalán mit jelent ez? Ne érdekeljen mások véleménye, csak akkor gyantáztasd le, ha neked nem tetszik.
2018. máj. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Egyáltalán nem gáz. Nekem erős, fekete, így leborotváltam, de ha olyan lenne mint a tiéd, nem vacakolnék vele. L.
2018. máj. 5. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazából nem látszik nagyon természetes fényben.
2018. máj. 5. 14:03
 5/5 he84 ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, akár szőkés, vékony az adott szőr, akár sötétebb, sűrűbb! Inkább az a gáz, ahogy jó néhányan sajnos hozzáállnak ehhez túlzott elvárásként, pedig csak egy design divat, nem több! Főleg nekem a szedés egy nagyon terhelő probléma, nagyrészt egy kényszer, de tudom azt is, hogy sok nőnek ez szintén az, csak a fura társadalmi divat elvárások miatt szedik az utóbbi időkben főleg, legalábbis a legtöbben. Én nem szedem, még akkor se, ha erősebb, sötétbarna nekem, a bőröm is érzékenyebb rá. Na meg általában hosszú nadrágot hordok, ha meg a többség nem látja, akkor minek. A legtöbb szőrtelenítési módszert kipróbáltam sok éve, de mindegyikkel volt valami bajom, némelyikkel nagyobb, némelyikkel kisebb a baj, ám a bőrérzékenység majdnem mindegyiknél jelen van és némelyik nyomot is hagyott néhány helyen a bőrömön. Nem csak a módszerek a bajom, hanem az egész, hogy főleg mások kedvéért tegyük ezt kényszerből, különben nagy eséllyel jön a legtöbb embertől a leszólás, elítélés stb. Nem kéne felesleges terhelő dolgokat tennünk, legalábbis olyanokat nem, amiket nem muszáj. Ilyen a szőrtelenítés, valójában nem muszáj alapból, hanem inkább csak design az egész, nincs túl sok értelme, legalábbis önmagában biztos nem! És nem kifogások ezek, hogy miért ne kelljen, hanem valóban így van. Az is szomorú, hogy sokaknak sajnos ezen múlik az, hogy összejön-e vele az adott férfi, vagy sem, főleg ha idő előtt megtudja. Utólag meg eléggé gáz, fura, sértő és szomorú emiatt szakítani. Nem baba csupasz lábakkal is lehet jó kapcsolat, szex is, nem azon múlik alapból! Ha valakinek főleg ezen múlik, ott valami nem stimmel és túl felszínes is, nem igazán magát az adott személyt szereti akkor, hanem csak a design-ját. Ettől még egy nő nem igénytelen, ettől még ugyanúgy tiszta, a szőr az nem kosz, hanem a testünk része ugyanúgy! A régebbi időkben a legtöbb nő nem szedte a lábáról, mégis talált férfit, szerelmet az életben, például anyukám se szedte soha, bár az igaz, hogy neki kevesebb van és világosbarna. Például szeretek úszni is menni, néha mennék, de a lábam miatt nem megyek, már évek óta nem mentem el úszni. Szóval sajnos ez a fura divat és sajnos a legtöbb férfi beállt a csupasz lábakra és sajnos erre van igényük, szigorú elvárásuk, azt hiszik enélkül már rosszabb, taszítóbb egy nő, pedig nem feltétlenül. Jobb lenne elfogadni és nem kényszeríteni a nőket, hogy szedjék le, vagy alig fognak kelleni másoknak! Nagyon szomorú és fura ez az egész.


Bár anno láttam egy fórumot, ami arról szólt, hogy olyan férfiak voltak ott, akik jobban szerették azt, ha egy nő nem szedte a lábait, meg hasonlók. Ám azok a férfiak láthatóan csak egyéjszakás szexet akartak, nem komoly kapcsolatot, így inkább hagytam a csudába. Plusz akkoriban még kissé jobban tartottam a férfiaktól bizonyos dolgokban, ám csakis egyéjszakásokban nem veszek részt továbbra se. Nálam barátság extrákkal jöhet, ha olyan a helyzet és párkapcsolat, más nem igazán.


Bocsi, hogy félig off volt a téma, de úgy vélem, hogy részben idetartozik.

2018. máj. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!