Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyha a kezemen leborotválom...

Hogyha a kezemen leborotválom a szőrt, körülbelül mennyi idő mire visszanő?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú és fekete. Rettenetesen zavar, szóval szeretném leborotválni. Körülbelül mennyi idő mire visszanő?

2018. máj. 5. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Nekem 1 nap:) habár nekem mindenhol ahol borotválom, úgyhogy.. ez nálad nem biztos hogy így lenne.

Nem javaslom, mert szúrós lesz. Inkább gyantáztasd, vagy szőkíttesd ki.


16/L

2018. máj. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Én már nagyon megbántam h bárhol is végighúztam egyszer is a borotvát. Gusztustalan, ördögi kör. Szúr, rossz vègigsimítani rajta a kezed, és mindennapos probléma...

(Első voltam)

2018. máj. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt mi nem tudhatjuk, hogy neked mennyi idő alatt nőne vissza. Próbáld ki és kiderül!
2018. máj. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 3 naponta borotválom. Már másnapra szúrós és látszik is, de csak minden 3.nap szedem le.Én a felkart is borotválom.
2018. máj. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha fekete, akkor pár nap alatt visszanő, és borostás lesz a karod. Szóval inkább ne borotváld le. Epiláld, vagy gyantázd le.
2018. máj. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!