Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok segíteni a hajszőkíté...

Tudnátok segíteni a hajszőkítésről?

Figyelt kérdés

Nos, a hajam eddig sötét lilás színű volt, ám mostanra már kikopott belőle igaz itt-ott látszik benne a a vöröses szín de már a barna is. Teljesen Szőkére szeretném a hajam befesteni. Vettem ezt a Syoss platinum világosítót és a szintén syoss ezüstszőke hajfestéket ami szintén világosít pár árnyalatot. Arra lennék kíváncsi, hogy ezzel a két szőkítő festékkel elérném-e kívánt hatást a vöröses foltok nélkül? Vagy vegyek mindenképpen még előtte egy hajfesték eltávolítót (colour B4) ami ugye az előző lila festéket leszedi?


Fodrászhoz nem tudok elmenni mert arra nincs pénzem (ha lenne ahhoz mennék) , szóval magamnak kellene ezt megoldani.


Tippeket segítséget tanácsokat elfogadnék! Köszönöm.



#haj #szőkítés #syoss lightener
2018. máj. 6. 18:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést hogy elhadartam xd de remélem érthető a lényeg
2018. máj. 6. 18:59
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
szerintem gyűjts fordászra, mert nagyon csúnyán el lehet rontani otthon a hajat, főleg szőkítéssel
2018. máj. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha hejedbe lennék én igy csinálnám: 1 hajfesték lemoso.2 szőkités(hidrogén + szőkitőpor) 3 koktélozás(neten leirják)4:kivánt szőke szinű festék! Te hajad ha elrontod ahoz sincs senkinek kőze. Sok sikert 26/N
2018. máj. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Helyes írásér bocsi.elöző voltam 26/N
2018. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven elég lesz mert mind a 2 szőkít, majdnem olyan erősen mint a sima oxigén+por
2018. máj. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Hipo+saletromsav+sósav voala
2018. máj. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen utolsó, az pont a te fejedre kell , ha már agyad nincs amivel gondolkozhass :P
2018. máj. 13. 17:47
 8/9 anonim válasza:
Hogy sikerült? :)
2018. máj. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
masa
2018. aug. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!