Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy kerek arcú lánynak jól...

Egy kerek arcú lánynak jól állna az oldalt felnyírt haj?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy rossz kategóriába írtam... Már régóta gondolkozom azon, hogy oldalt felnyiratnám a hajamat, de félek attól, hogy esetleg nem állna jól. Akinek szintén ilyen az arca és ilyen haja van megbánta, vagy jól áll? Érdemes lenne megcsináltatni vagy hagyjam inkább?

2018. máj. 6. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem láttam egy lányt akinek jól állt volna. Ha te nagyon akarod, úgyis meg fogod csinálni, ne az én véleményem számítson
2018. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2018. máj. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Pont minap találtam meg a régi fotóimat, kerek fejhez felnyírt de néhol hosszabb, haj. Most már nem csodálkozom, hogy miért nem jött velem össze az a fiú...valakinek jól áll, de sztem a kerek fejet még jobban összenyomja.
2018. máj. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
Szerintem kerek fejjel nem néz ki jól. De próbáld ki hogy azt a részt amit felnyírnál, befonod parkettába és úgy látszik majd hogy milyen lenne felnyírva.
2018. máj. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lenne jól felnyírva.
2018. máj. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább attól függ, hogy általában mennyire megy a stílusodhoz. Ha te úgy érzed, akkor nyírasd, viseld örömmel, és jól fog állni. Nekem nagyon bejön :) Esetleg meg is csináltattad azóta?
2018. máj. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem kerek arcom van, de mindig olyan hajaim vannak, amik allitolag nem allnak jol hozza. Most pl frufrum, es imadom, igaz en mindig extrazom egy kicsit, kozepen hosszabb, V alakra van vagva. Volt felnyirt hajam is, imadtam. Ami segit, ha kerek arcod van, hogy elol hagysz egy tincset, ami hosszu, es teljesen elvalasztja a felnyirast az arcodtol, vagy a fuled elott hagysz nemi hajat. De ez mar extremebbnek szamit, stilustol fugg, hogy jo valasztas-e. Nekem oldalfrufrum volt hozza, es mindenkepp csak az egyik oldalon nyird fel, ha raveszed magadat, mert akkor konnyebb elrejteni :) Arra is ugyelj, hogy ne legyen tul fent a valasztek a felnyirasnal elsore, mert nagyon macera hozzanoveszteni hajat.
2018. máj. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!