Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hosszú hajammal?

Mit kezdjek a hosszú hajammal?

Figyelt kérdés

14 éves, hosszú hajú fiú vagyok. Hamarosan itt a ballagás és mondta néhány tanár, hogy valahogy kössem fel a fenekem alá érő hajamat valahogy, különben nem mehetek el ballagásra. Vagy levágatom a hajamat.

Milyen frizurát csináljak? Mert levágni nem akarom a hajam.



2018. máj. 7. 14:32
 1/5 anonim válasza:
0%
Fiú? Kösd fel konytba vagy vágas ecset hajat. Tudom ez most bután hangzik de ha az a haj gondozva van akkor nem csúnya. Szerintem egy fiúnak amúgy se kell ekkora haj
2018. máj. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak simán kösd fel.:D

Vagy ne menj ballagásra.

2018. máj. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyiratkozz meg rendesen.
2018. máj. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Le ne vágasd!

Mások hülye izlésének nem kell megfelelned.

Milyen jogon szól be a tanár abba, hogy milyen hosszú a hajad?

Egy kontrollmániás idióta lehet


Ha nagyon zavarja akkor max kösd valahogyan fel aztán ennyi....

De egy gyökér miatt le ne vágasd mert utána szerintem biztosan bánni fogod.

2018. máj. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pont ma olvastam egy cikket arrol, hogy volt egy voros haju lany aki termeszetesen volt az, es a sulijaban azt mondtak 2 ev utan, hogy ha nem valtoztatja meg a hajszinet akkor kirugjak.;/

Mivel eleg szigoru iskolarol van szo


Sulis elvarasok...

Nalunk is sokszor mondtak, hogy ezt nem lehet azt nem lehet, ami valahol ertheto, de szerintem, ha valakinek hosszu haja van, akkor nehogy mar lekelljen vagatnia egy alkalom kedveert, raadasul a ballagasert.


Nekunk pl vendeglatos szakmank tanulasakor, mondtak a hosszu haju fiuknak, hogy lekell vagniuk, azt meg megertenem. Bar akkor is kivoltak akadva. Hiszen akkor meg csak rendes tanorak voltak es nem a vizsga.

2018. máj. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!