Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség lányok! Miért ilyen...

Segítség lányok! Miért ilyen csúnya a Bikinivonalam? Másoknak is ilyen?

Figyelt kérdés
Ne nézetek furának, de mondjuk a lány öltözőben is folyamatosan a bikini vonalakat sasolom, hogy vajon nekik is barnább ott a bőrük, meg kicsit piros meg ilyenek. De mindenkinek olyan tökéletes mint a babapopsi. Régen borotváltam, de mivel nagyon hamar visszanőtt és strand szezonban elviselhetetlen volt A minden napi borotválkozás, átváltottam az epilálásra. Le epiláltam első alkalommal szép sima lett, és bedagadt meg hát nagyon piros lett, de azt olvastam hogy ez elmúlik egy 2 órán belül. Szerencsére a pirosság meg ilyenek elmúltak, de utána úgy éreztem, hogy az a terület, amit szőrtelenítek legalább öt árnyalattal sötétebb mint a bőröm bárhol máshol. Ez még a szőrbenövéses pöttyuk ön i szerencsére a pirosság meg ilyenek elmúltak, de utána úgy éreztem, hogy az a terület, amit szőrtelenítek legalább öt árnyalattal sötétebb mint a bőröm bárhol máshol. Ez még a szőrbenövéses pöttyöknél is jobban zavart tekintve, hogy pöttyös bikini vonalakat gyakran látok, de ilyen csúnyát nem. Minden nap kenegetem Aloe Verával, kamillás púdert teszek rá estére, borotválás utáni kenőcsöt kenek rá epilálás után, de sajnos eddig a világon semmi nem segített, még citromot is próbáltam rá tenni Abban az időszakban, amikor nem volt Sebes, hogy nehogy kimarja, de még a citrom se tudta kifehéríteni. Valaki tudna adni valami tippet?

2018. máj. 7. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Ha ennyi gondot okoz, szerintem inkább hagyd békén. Nekem (és nagyon sok más embernek is) a teljesen természetes is ugyanúgy tetszik, és szerintem amúgy sem ér ennyi vesződséget.
2018. máj. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ttps://imgur.com/a/MixgA8b Kép lemaradt
2018. máj. 7. 20:19
 3/12 A kérdező kommentje:
[link] * bénavagyok bocsi
2018. máj. 7. 20:20
 4/12 anonim ***** válasza:
Esetleg Sudocrem?
2018. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem ettől csúnyább, igaz én borotválom
2018. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na a sudocremet még nem próbáltam, de ha járok a városban, akkor szerintem veszek 60 g-mal. Köszi
2018. máj. 7. 20:26
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Nézd, kedves kérdező, látvány szintjén biztosan nem kéne aggódnod ennyiért.

(Az első voltam.)

2018. máj. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: egyébként igen, van benne valami, pl. anyukám, és a barátom is mondta, hogy ezt csak én veszem észre meg ilyenek, de egyszerűen valami miatt nagyon zavar. Nem az, hogy mások észreveszik vagy sem, engem az zavar hogy én látom. De igen, lehet hogy az lenne a legjobb megoldás, ha nem törődnék azzal ahogy kinéz, csak amikor látom hogy másoknak mennyire szép sima, teljesen lemegy az önbizalmam
2018. máj. 7. 20:29
 9/12 anonim ***** válasza:
AA képen kb semmi nem látszik.
2018. máj. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Férfiként azt mondom, ezt ne dramatizáld túl, ez szinte semmi. Engem biztos nem zavarna semmiféle akcióban :)
2018. máj. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!