Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elrontotta a fodrász a melíroz...

Elrontotta a fodrász a melírozást. Világos lett de én aranyszőke vagy méz szőke melírt szerettem volna. Hogyan lehetne sötétíteni a melíron?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Voltam fodrásznál.Melíroztatni szoktam a hajam.A hajam színe barna és szőke melírt szoktam kérni.

Mindig is szerettem volna aranyszőke vagy méz szőke melírt.A fodrász vastagabb melírt és világos,hamvas melírt csinált mint amit szerettem volna.Hiába mondtam el az elképzelésem.Szerintetek,hogyan lehetne sötétíteni a melírt?A szőke melírt újra festeni sötétebb festékkel? Egyáltalán lehet hajfestékkel melírt csinálni?Nem lenne sárga a melír? Köszönöm előre is.



2018. máj. 7. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. Viszont ugyanazokat a tincseket kicsit bajos újra kiválogatni.
2018. máj. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.És szerinted nem lenne a festés után sárga a melír? Már mint úgy értem, hogy a ki lehetne hozni egy arany szőke szint a hajamból?
2018. máj. 7. 22:48
 3/3 felcsifelcsi válasza:

elég, ha átszínezed a hajadat, ami a szőkéket fogja meg, a saját hajszínedet nem bántja. az a lényeg, hogy olyan hajfestéket vegyél a kellékesnél, ami 9.3 vagy 8.3, 10.3....

ha 3 százalékos peroxidot használsz, az csak a melírozott tincseket fogja színezni

2018. máj. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!