Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen krémet ajánlasz egyenet...

Milyen krémet ajánlasz egyenetlen színű, mitesszeres arcbőrre, ami még ráadásul sötétebb árnyalatú a nyakhoz képest?

Figyelt kérdés

Tehát nem csak az arcbőröm különböző színű (hol-világosabb, hol sötétebb, több árnyalatban) hanem összességében sötétebb is a nyakhoz képest.

Alapozót nem használok, csak havonta 1x (Astor Skin Match). Évek óta fenn áll ez a probléma, de nem tudtam, hogy ennyire feltűnő és ennyire foltos, csak amikor belenéztem az autó tükör napellenzőjébe, a természetes fényben.

Csak az arcom ilyen és az elég nagy baj. A Naptól csak rosszabb lesz. Nyakamat nem fogja a nyak, inkább az arcomat és a karomat, de a karom nem foltos és nem sárgáskás.


Szeretnék valami jó arcfehérítőt, ami még ráadásul a bőrfelszín is 1 színűvé teszi, és nem ártana, ha a mitesszerekre is jó, mert az orrom nagyon mitesszeres (pöttyös, mint az eper). 1 termék jobb lenne, de ha tudsz többet, azt is leírhatod.

De bármiféle egyéb megoldást is szívesen fogadok + tapasztalatokat!

Nagyon köszönöm!


23/N



2018. máj. 9. 13:50
 1/8 A kérdező kommentje:
* Nyakamat, nem fogja a Nap. Elírtam.
2018. máj. 9. 13:52
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj be egy szaküzletbe (nem drogériába), és ott a hozzáérték segíteni fognak, kipróbálhatod a krémeket és tanácsokat is kapsz. Vannak olyan gyógyszertárak, ahol természetes kozmetikumokat is árulnok, ott is tudnak ajánlani/segíteni választani. Keress egy jó kozmetikust, és 1-2 havonta mindenképp keresd fel, az segíteni fog.
2018. máj. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tudsz példát mondani nekem ilyen szaküzletekre?
2018. máj. 9. 13:59
 4/8 A kérdező kommentje:
Többiek valami segítséggel el tudnak látni? :-(
2018. máj. 9. 14:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az Estée Lauder vált be (sajnos elég drága, de nekem nagyon megérte)
2018. máj. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A BB krémeknek általában fehérítő hatása is van. Érdemes koreait venni, az az igazán minőségi. Illetve, vedd a nyakas és arcod a naptól. Ruházz be egy magas faktorszámú napvédore, és használd minden nap!!!
2018. máj. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hámlassz, AHA savakkal, vagy BHA-val, az a mitesszereken is segít
2022. febr. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minden barnulás bőrkárosító, gyakorlatilag a bőröd sérül ilyenkor. Ezen fekül ott vannak a hormonális vagy öregségi foltok. Senkinek se ugyanaz a bőre mint ami volt gyerkkorában. Minden nyomot hagy az arcon. A nyak azért világosabb általában mert kevésbé éri a nap.

Vannak drágább kezelések mint pl az IPL rejuvenation bőrmegujító villanófényes kezelés, elég drága de hatásos. Vissza lehet vele nyerni a legalábbis majdnem eredeti bőrszínedet. Bőrgyógyászaton, vagy szepsegszalonokban lehet csináltatni. Van vele tapasztalatom, tényleg működik.


Ha olcsóbbat akarsz tehát csak drogeriás vagy gyógyszertári terméket keresel akkor a Nivea Luminous 360 szerum vagy krémet ajánlom, nagyon jók a vélemények róla.

[link]


És ott van még az amit az utolsó hozzászóló írt a savas hámlasztás, az is nagyon jó a foltokra. AHA hámlasztást csinálhatsz drogéria termékkel is, ezek 5-8 %-osak. De kozmetikus vagy bőrgyógyász is csinál, ők erősebb %-ot használnak. A BHA kifelyezetten jó a pattanásos, miteszeres bőrre. Nekem ez is bevált pedig csak a drigeriásat használtam. Nem annyira mint az IPL de szép tisztának tűnt a bőröm tőle.


Plusz komedogén mentes krémet használj, ez nem tömíti el a pórusokat.

2022. febr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!