Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám rövidíteni,...

Hogyan tudnám rövidíteni, meggyengíteni, kiszőkíteni, kiritkítani, vagy bárhogy ELTÜNTETNI a semmire se jó, engem is idegesítő szőrzetemet?

Figyelt kérdés

Elegem van már az egészből!


És igen, persze *ott* zavar a legjobban, de egyben az tűnik a legreménytelenebbnek is.

Úgyhogy először a lábamról, a karomról és a felsőtestem egyéb részéről szeretném megrítkitani és kiszőkíteni (hogy beleolvadjon a bőr színébe)... úgy, hogy ne legyen idétlen és NE mARADJON FELTŰNŐ - tehát ugye borotválkozás kizárva, mert a töve mindig ott fog maradni, s cserébe 2× annyi nő újra.


Mielőtt valaki nekemesne, FÉRFI vagyok és maradok, de ez NEM JELENTSE AZT, hogy egy Jetiként kell éljek.

Baromira idegesítő, irritáló... stb...

És amúgy igen, 2 alkalom is volt már, hogy az esélyes lány emiatt dobott, mert a szőrzetem taszította =(

Az meg amúgy egy baromira megalázott, önbecsülésromboló helyzet volt =(

De ettől függetlenül már engem is zavart előtte.


Amúgy szőrzetet már a természet egy nagy baromságának tartom... ERŐLTETETT baromságnak, mert ha a természet ugye ki talál valami előnytelen dolgot, akkor ha kell, ha nem, foggal körömmel harcol a f..zságért!! =(


Szóval hogyan tudnék - amennyire csak lehet - megszabadulni a bőröm szőrzetétől?

Milyen szerek, módszerek vannak erre? (amivel nem csak még rosszabb lesz)



2018. máj. 10. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
A lábadról és a karodról semmiképpen ne szedd le, baromi férfiatlan lennél úgy. Felsőtest: ha full szőrös a hátad, vállad az tényleg túlzás, valószínűleg lézeres szőrtelenítésre mennék, ami drága, de a leghatásosabb módszer. Intimre szerintem a gyanta, vagy a lézer a legjobb.
2018. máj. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

"A lábadról és a karodról semmiképpen ne szedd le, baromi férfiatlan lennél úgy."


Kedves első! Lehet, ez 100, vagy teszem azt 50 éve még így volt, más volt az elvárás.

De a mai világban el vagy tévedve!

Fentebb még írtam is erről tapasztalatot.


Más fiúkon is látom, hogy valahogy megoldják, vagy... ROHADT MÁZLISTÁK, hogy a fene vinné el őket.


Most már meleg idő van. Már már rövidnadrágban és rövidujjúban járkál a városban, én meg ha megyek valahová, hosszú ujjú inget és hosszú nadrágot vagyok kénytelen húzni - és melegem is van -, mert még magamnak se tetszek így. =(


Én is szebbnek tartanám magam, ha csak rövid, elszórva lenne pár szőke szál.

Meg emellé meg is fokadtam : addig nem megyek több randira, amíg meg nem oldódik ez a dolog.


Mert amúgy meg a saját tényezőkön, magamnak se teszésemnek kívül kinek jó az, hogy emiatt utasítanak el?!

=(

2018. máj. 10. 17:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Menj el végleges szőrtelenítésre. Drága de viszont tartós (5évig kb) ,nekem múlt évben volt .
2018. máj. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Bocsi, de szerintem nem én vagyok eltévedve, mivel én is fiatal vagyok ráadásul nő! Lehet, hogy csak ezzel a dumával koptattak le a csajok, vagy te vagy túlságosan leakadva a szőr témán.
2018. máj. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Borotva, gyanta , epilátor, szőrtelenítő krém. Nekünk csajoknak is ezek a lehetőségeink vannak. A szőr visszanő, bármit is teszel. Ha zavar a szőr, szedd le, mi is ezt tesszük, más lehetőségünk nincs. Nyugodtan borotváld le, nem fog megerősödni
2018. máj. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem hogy hàny éves vagy?

Amúgy hidd el hogy ha egy lànynak erősebb a szőrzete az sokkal jobban tud zavarni.

Én mindent gyantàzok amit csak tudok. Egyedűl a hasamon szőkítem.

Engem sose zavart egy fiú szőrzete se. Páromnak is mondhatni erős. A hàtát én gyantázom :)

2018. máj. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Megkérdezhetem hogy hàny éves vagy?"


23

2018. máj. 10. 23:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Gyantázás kozmetikusnál (be is gyulladhatnak a szőrtüszőid, ha hajlamos vagy rá); vagy hosszabb távon lézeres szőrtelenítés. Amúgy nem lehet, hogy túlaggódod?
2018. szept. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"Amúgy nem lehet, hogy túlaggódod?"


Hááát.... :/ talán. Mondjuk azt...

2018. szept. 10. 21:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Remélem, megoldódik:-).
2018. szept. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!