Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválástól megerősödött...

Borotválástól megerősödött szőr, végleges szőrtelenítés tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sajnos, még kis bakfis koromban zavartak a combon belső felén, a fenekemnél a szőrök, leborotváltam. Nagyon rossz döntés volt, iszonyúan megerősödött. Légyszi ne jöjjön senki azzal, hogy nem a borotválástól történt. :) Tudom, van akinek nem, de nekem látszik most is, hogy egy tenyérnyi helyen, ahol sosem érte borotva, most is kis alig látható piheszőrök nőnek, ahol pedig igen, ott erős, a lábszáramhoz hasonló. Hiába gyantázom/epilálom, nem gyengül, és a pöttyösödés, benőtt szőrök miatt egyszerűen utálok rövidnadrágot hordani.... Milyen tapasztalatok vannak véglegesről? Nekem már az is megtenné, ha csak meggyengülne, és olyan lenne újra, mint egy normális lánynak. :(

2018. máj. 12. 11:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a végleges szőrtelenítéstől csak megritkult, de amúgy ugyan olyan erős szőr nőtt vissza. De ez csak személyes tapasztalat, lehet másnál nem így van, és csak én vagyok a szerencsétlen. :D
2018. máj. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!