Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bio dauer vélemények? Gyerekko...

Bio dauer vélemények? Gyerekkorban is lehet daueroltatni a hajat? 13/l

Figyelt kérdés

Az a helyzet,h teljesen szögegyenes hajam van de nem túl sok, kb a mellem alá ér, és nagyon nem tetszik. Elég sokszor göndörítem (nem hővel, csak este becsavarom vagy kontyba fogom és akkor reggelre szép hullámos/göndör lesz), de napközben mindig kiegyenesedik, és lelapul:$

Tudom hogy a dauer tönkreteszi a hajat, de igazából úgy vagyok vele hogy teljesen mindegy, csak álljon már valahogy... Olvastam erről a bio dauerről és azt írják, h nem annyira káros. Valakinek esetleg van róla tapasztalata? Szerintetek butaság lenne bedaueroltatni a hajamat?

Előre is köszi a válaszokat😇



2018. máj. 13. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg tegyél hajhabot a hajadra és úgy csavard össze, utána sokkal tovább marad göndör.
2018. máj. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én hajmosás után, amikor még kicsit nedves, akkor befujtam a DM-ben kapható ilyen narancssárga tubusos hajsprayvel, és úgy fontam be, tök sokáig hullámos maradt. Meg ha kibontod akkor ilyen hajhabot is használhatsz rá, az is fixálja. Illetve ha hajszárítoval alulról szárítod, akkor az ad egy kis volument a hajtoveknek. A bio dauert, meg a simat sem próbáltam meg, de elég tartós azt tudom. Szerintem kipróbálhatod a biot, max ha nem jön be, akkor x idő után kijön a hajadbol és nem csináltatod újra.
2018. máj. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2018. máj. 14. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!